Aktualności

Drukuj

Ostatnia (w tym roku) zbiórka zakrętek

W dniu 20 maja odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym zbiórka zakrętek prowadzona przez Szkolny Klub Wolontariusza. W tym miesiącu w zbiórkę zaangażowały się następujące klasy, przynosząc podaną poniżej liczbę zakrętek:

2a SP- 5100 szt., 2d SP – 500 szt., 4a SP – 4800 szt., 4b SP – 4000 szt., 4c SP – 9100 szt., 4e SP – 11350 szt., 5a SP – 10200 szt., 5b SP - 3000 szt., 5d SP – 710 szt., 6b SP – 2500 szt., 6c SP - 1400 szt., IIIC G – 9300 szt., IIID G – 1800 szt.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zbiórce serdecznie dziękujemy! Szczególe zaś podziękowania składamy klasom 4c, 4e oraz 5a ze Szkoły Podstawowej, a także klasie IIIC z Gimnazjum. Ich zaangażowanie w majową zbiórkę jest bowiem wyjątkowe!

SKW

Drukuj

Let’s sing in English - wyniki

Szanowni Państwo,

dziękujemy bardzo za trud włożony w przygotowanie uczniów do wzięcia udziału w naszym festiwalu. Jest dla nas kwestią niezmiernie ważną, że z roku na rok zainteresowanie festiwalem jest coraz większe, a i poziom artystyczny jest zauważalnie wyższy.

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa, Laureatów i Wyróżnionych wraz z rodzinami i przyjaciółmi na Galę Finałową XIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing in English”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 19 maja 2019 o godzinie 17.00 w sali widowiskowej RCKP w Krośnie. Laureaci wezmą udział w niepowtarzalnym koncercie finałowym prezentując piosenkę konkursową, natomiast wszystkim – Laureatom i Wyróżnionym zostaną wręczone dyplomy i nagrody.

Mamy gorącą prośbę, aby najpóźniej do środy (15.05.2019) przesłali Państwo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. krótką notatkę o Laureacie (np.: zainteresowania, spędzanie wolnego czasu, ulubione potrawy), która zostanie wykorzystana podczas koncertu finałowego.

Na koniec jeszcze ważna informacja dla Laureatów i Wyróżnionych – prosimy o przybycie na Galę Finałową nie później niż o 16.15.

Z nauczycielski pozdrowieniem,

Monika i Dorota

Tutaj przedstawiamy wyniki konkursu

Drukuj

„Nie mózg dziecka chodzi do szkoły, lecz ono całe”

Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmików, które zwrócą uwagę na problemy współczesnego świata, młodych ludzi, uzależnienia od smartfonów  czy innych mediów cyfrowych.

Kliknij, aby zobaczyć filmik

Kliknij, aby zobaczyć filmik (13 minut – dla dociekliwych)

Materiał stanowi jeden z elementów akcji „Stop zwolnieniom z WF-u” i „WF jest fajny”.

Drukuj

Let’s sing in English - eliminacje

Dnia 13 maja 2019 r. odbędą się finałowe eliminacje konkursowe. Prezentujemy kolejność występów.

 Kolejność występów

 

Drukuj

Informacja o FESTIWALU „LET’S SING IN ENGLISH”

Z przyczyn niezależnych od Organizatora nie odbyły się preeliminacje (na podstawie nagrań)  zaplanowane na 12 kwietnia 2019 roku. W związku z powyższym zapraszamy WSZYSTKICH ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW na eliminacje, które odbędą się 13 maja 2019 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. 

Szczegółowy program eliminacji zostanie zamieszczony na naszej stronie internetowej  oraz przesłany  na adresy mailowe Nauczycieli Opiekunów najpóźniej do 7 maja 2019 roku. Za zmiany serdecznie Państwa przepraszamy. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Regulaminem, Opiekunowie zobowiązani są dostarczyć organizatorom w dniu eliminacji płytę z podkładami nagranymi wg kolejności występowania (przykładowy opis płyty znajduje się na naszej stronie internetowej). Czas trwania prezentacji wynosi 2 minuty dla klas I-III oraz 3 minuty dla klas IV-VI i VII-VIII + Gimnazjum.

Z nauczycielskim pozdrowieniem,

Monika Guzik i Dorota Łopuszańska-Patrylak

Drukuj

Strajk zawieszony

W związku z pismem Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Krośnie z dnia 26 kwietnia 2019 roku informuję, że od dnia 27 kwietnia w Miejskim Zespole Szkół Nr 4 w Krośnie strajk pracowników zostaje zawieszony. W związku z powyższym od dnia 29 kwietnia 2019 roku wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze będą odbywać się zgodnie z aktualnym planem godzin.

Witold Deptuch – dyrektor Szkoły

Drukuj

Informacja o kontynuacji strajku

Informujemy, że w MZS nr 4 w Krośnie, decyzją Komitetu Strajkowego, nadal trwa strajk pracowników szkoły.

ZAPEWNIAMY OPIEKĘ UCZNIOM POTRZEBUJĄCYM W ŚWIETLICY SZKOLNEJ W GODZINACH 6.30 – 16.30

Witold Deptuch – dyrektor Szkoły

Drukuj

Komunikat w sprawie Egzaminów

Informuję, że zaplanowany egzamin gimnazjalny odbędzie się w segmencie liceum.

Przydział sal:

Grupa uczniów, którzy byli zaplanowani w sali gimnastycznej szkoły podstawowej, piszą w sali gimnastycznej LO.

Pozostali uczniowie piszą w salach:

20 LO II piętro

22 LO II piętro

16 LO I piętro

Listy uczniów zostaną wywieszone na drzwiach powyższych sal w dniu 10.04.2019 r.

Witold Deptuch – dyrektor MZS nr 4 w Krośnie

Drukuj

Komunikat

W związku z pismem Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Krośnie z dnia 26 marca 2019 r. informuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania w Miejskim Zespole Szkół Nr 4 w Krośnie zostanie przeprowadzony strajk pracowników. 

W związku z powyższym zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą się odbywać. Szczegółowe informacje w sprawie akcji strajkowej będą na bieżąco zamieszczane w dzienniku elektronicznym.

Witold Deptuch – dyrektor Szkoły

Drukuj

Marcowa zbiórka zakrętek

W miesiącu marcu zebrano następujące ilości zakrętek:

klasa IV a - 4150, klasa IV b - 6000, klasa IV c - 7100, klasa IV d - 1500, Klasa V e - 150, klasa VI c - 3050, klasa VII c - 3000, klasa 3a (gim) - 150, klasa 3d (gim) - 1000.

Prosimy pozostałe klasy o włączenie się do akcji. Pamiętajcie, że zakrętki zbieramy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca na długiej przerwie obok portierni przy wejściu do szkoły. Następna zbiórka 29.04.