Aktualności

Drukuj

Let’s sing in English - wyniki

Szanowni Państwo,

dziękujemy bardzo za trud włożony w przygotowanie uczniów do wzięcia udziału w naszym festiwalu. Jest dla nas kwestią niezmiernie ważną, że z roku na rok zainteresowanie festiwalem jest coraz większe, a i poziom artystyczny jest zauważalnie wyższy.

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa, Laureatów i Wyróżnionych wraz z rodzinami i przyjaciółmi na Galę Finałową XIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing in English”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 19 maja 2019 o godzinie 17.00 w sali widowiskowej RCKP w Krośnie. Laureaci wezmą udział w niepowtarzalnym koncercie finałowym prezentując piosenkę konkursową, natomiast wszystkim – Laureatom i Wyróżnionym zostaną wręczone dyplomy i nagrody.

Mamy gorącą prośbę, aby najpóźniej do środy (15.05.2019) przesłali Państwo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. krótką notatkę o Laureacie (np.: zainteresowania, spędzanie wolnego czasu, ulubione potrawy), która zostanie wykorzystana podczas koncertu finałowego.

Na koniec jeszcze ważna informacja dla Laureatów i Wyróżnionych – prosimy o przybycie na Galę Finałową nie później niż o 16.15.

Z nauczycielski pozdrowieniem,

Monika i Dorota

Tutaj przedstawiamy wyniki konkursu