Aktualności

Drukuj

Królowa Śniegu

 

Uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty wzięli udział w prezentacji spektaklu Królowa Śniegu. Sztuka wyreżyserowana przez Kamilę Ziemiańską – Staniek zaprezentowana została czterokrotnie w ramach projektu „Różne pokolenia te same pasje”. Ogółem widowisko obejrzało około 2500 widzów. Ostatni z prezentowanych spektakli zaszczyciła swoim udziałem aktorka teatralna i filmowa Iwona Konieczkowska, która podobnie jak 30 lat temu na krótko wcieliła się w rolę Królowej Śniegu. Spektakl cieszy się wciąż dużym powodzeniem, w związku z tym na jesień planowane są kolejne występy.

W spektaklu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Marcelina Świerczyńska, Dawid Machoń oraz zespół taneczny Eksperyment: Emilia Szarota, Eliza Kozub, Karolina Bobek, Kinga Woźniak, Kinga Munzberger, Emilia Rokitka, Dagmara Zajdel, Monika Ciejka, Melania Findysz, Katarzyna Kilarowska, Agnieszka Niezgoda, Daria Makara, Weronika Wolan, Katarzyna Gaj, Nela Pigoń, Zuzanna Gorzynik, Magdalena Świątkowska, Karolina Markiewicz, Karolina Kielar.

Choreografię do wszystkich prezentacji zespołu przygotowała p. Beata Łopatkiewicz.
Miło nam również poinformować, że część uczestników tego projektu została zaproszona przez Łódzką Szkołę Filmową do kręcenia etiudy filmowej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zdjęcia autorstwa p. Pawła Matelowskiego (w rozwinięciu)