Aktualności

Drukuj

Największe sukcesy sportowe 2000-2011

Sukcesy sportowe 2010/11

Gimnazjum nr 4


II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku (FWG)
I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

III miejsce w PWG w koszykówce chłopców
II miejsce w RG
I miejsce w PG

VIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim chłopców

IX miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w narciarstwie biegowym dziewcząt

XI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjadzy w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

XII miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w gimnastyce chłopców

XII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w szachach drużynowych
I miejsce w RG
I miejsce w PG

XIX miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w gimnastyce dziewcząt

IV miejsce w RG w piłce ręcznej chłopców
I miejsce w PG

V miejsce w RG w sztafetowych b. przeł. dziewcząt
II miejsce w PG

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w lidze LA dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w lidze LA chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w UH chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w PN

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w PS chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w PK dziewcząt

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w PR dziewcząt

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w PS dziewcząt

V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w UH dziewcząt

XXV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w sztafetach pływackich dziewcząt

XXXII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w sztafetach pływackich chłopców

Sukcesy indywidualne i taniec:
1. Paweł Stodolak – III miejsce (XIV Międzynarodowy Turniej Judo, Zakopane, 09.10.11r)
2. Paweł Stodolak – I miejsce (IX Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości,06.11.11r)
3. Paweł Stodolak – I miejsce (Międzynarodowy Turniej Judo, Jasło,27.11.10 r.)
4. Cieślik Kacper – I miejsce, Pasek Piotr – III miejsce, Paweł Stodolak – III miejsce (Międzynarodowy Turniej Judo, Jarosław, 04.11.10 r.)
5. Paweł Stodolak – I miejsce, Cieślik Kacper – II miejsce (Okręgowy Turniej Judo, Jasło, 19.03.11 r)
6. Cieślik Kacper – I miejsce, Pasek Piotr – III miejsce, Paweł Stodolak – I miejsce (Mistrzostwa Województwa Dzieci i Młodzików, 09.04.2011r)
7. Paweł Stodolak – I miejsce, Cieślik Kacper – II miejsce (XII Międzynarodowy Turniej Judo, Bardejov, Słowacja)
8. Paweł Stodolak – III miejsce (Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, Tuchów, 14.05.2011 r.)
9. Paweł Stodolak – I miejsce, Cieślik Kacper – III miejsce (Otwarte Mistrzostwa Jasła w Judo, 28.05.2011 r.)
11. Dominika Guzik – II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w szpadzie dziewcząt, Krosno, 05.09.11 r.
12. Dominika Guzik – II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w szpadzie, Krosno, 05.09.11 r.
13. Dominika Guzik – III miejsce w II Międzynarodowym Turnieju Młodzików w szpadzie dziewcząt, Snina, 13.11.11 r.
14. Maria Mika – II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w szpadzie drużynowej, Krosno, 05.09.11 r.
18. I miejsce w Przeglądzie Artystycznym Krośnieńskich Szkół w kategorii taniec (B. Łopatkiewicz,16)
19. II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Zespołów Cheerleaders – Dywizja Cheer (B. Łopatkiewicz,16)
20. II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Zespołów Cheerleaders – Dywizja Pom Dance (B. Łopatkiewicz,16)
21. II miejsce w XVIII Międzywojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych
22. I miejsce w Cheerleaders Show Jarosławiec 2011 (B. Łopatkiewicz,16)

Opracował Arkadiusz Fara

 

 

Sukcesy sportowe Gimnazjum nr 4 w Krośnie w roku 2009/10

II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjadzy w tenisie stołowym chłopców

II miejsce w RG

I miejsce w PG

III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku (FWG)

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

IV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w koszykówce chłopców

I miejsce w PWG

I miejsce w RG

I miejsce w PG

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w narciarstwie biegowym dziewcząt

X miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim chłopców

X-XII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce w PWG

II miejsce w RG

I miejsce w PG

XI miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w gimnastyce chłopców

XII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA chłopców

I miejsce w PG

XIII-XVIII miejsce Wojewódzkiej Gimnazjadzie w siatkówce chłopców

III miejsce w RG

I miejsce w PG

XIII-XVIII miejsce Wojewódzkiej Gimnazjadzie w sztafetowych b. przeł. dziewcząt

III miejsce w RG

II miejsce w PG

XIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w szachach drużynowych

III miejsce w RG

I miejsce w PG

XV miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w gimnastyce dziewcząt

XV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt


XVI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA dziewcząt

I miejsce w PG

 

XXV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w sztafetach pływackich dziewcząt

XXXII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w sztafetach pływackich chłopców


XXX-XXXIV miejsce Wojewódzkiej Gimnazjadzie w sztafetowych b. przeł. chłopców

VI miejsce w RG

II miejsce w PG

VIII miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym dziewcząt

III w PG

III miejsce w PG w PS dziewcząt

III miejsce w PG w UH chłopców

V miejsce w PG w UH dziewcząt

V miejsce w PG w PK dziewcząt

Sukcesy indywidualne


Marcin Dobek – I miejsce w Półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Marcin Dobek, Szymon Kafel – II miejsce w Półfinale Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Marcin Dobek – I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym

Marcin Dobek – III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym-gra podwójna

* * *

Sukcesy sportowe Gimnazjum nr 4 w Krośnie w roku 2008/09

VI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach przełajowych chłopców

II miejsce w RG

I miejsce w PG

VII-IX miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w koszykówce chłopców

III miejsce w PWG

II miejsce w RG

I miejsce w PG

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach przełajowych dziewcząt

II miejsce w RG

I miejsce w PG

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku (FWG)

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

XIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt


XIII-XVIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w tenisie stołowym chłopców

III miejsce w RG

I miejsce w PG

XV miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA chłopców

I miejsce w PG

XIX miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim chłopców

XX miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich dziewcząt

XXV miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich chłopców


XXV miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w gimnastyce dziewcząt

Sukcesy indywidualne


Mateusz Kielar - I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w biegu na 1000m

Mateusz Kielar - I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w ind. biegach przełajowych

Mateusz Kielar – II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieży Gimnazjalnej w LA.

Mateusz Kielar – I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w LA Mateusz Kielar – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w LA młodzików.

Mateusz Kielar – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w biegach górskich.

Marcin Dobek – I miejsce w Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym w grze deblowej.

Marcin Dobek – I miejsce w Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym drużynowo.

Marcin Dobek – III miejsce w Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym indywidualnie.

Marcin Dobek – III miejsce w Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym w grze mieszanej.

* * *

Sukcesy sportowe Gimnazjum nr 4 w Krośnie w roku 2007/08

VII miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w szachach drużynowych

III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady

II miejsce w RG

I miejsce w PG

III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców

I miejsce w RG

I miejsce w PG

III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku (FWG)

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach przełajowych dziewcząt

I miejsce w RG

I miejsce w PG

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach przełajowych chłopców

II miejsce w RG

I miejsce w PG

X miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich chłopców

X miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA dziewcząt

XIII-XVIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w tenisie stołowym dziewcząt

III miejsce w RG

II miejsce w PG

XIII-XVIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w RG

I miejsce w PG

XVII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim chłopców

XVIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

XIX-XXV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w siatkówce chłopców

IV miejsce w RG

I miejsce w PG

XX miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA chłopców

Sukcesy indywidualne

Marcin Kostański - I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w szachach

Aleksandra Guzik - I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w pływaniu

Paweł Szopa - XII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w pływaniu

* * *

Sukcesy sportowe Gimnazjum nr 4 w Krośnie w roku 2006/07

V miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w szachach drużynowych

III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady

II miejsce w RG

I miejsce w PG

Mateusz Skomiał, Marcin Kostański, Szczepan Miczek, Karolina Czekańska

II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku (FWG)

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców (FWG)

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie (RG)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (PG)

VI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach przełajowych dziewcząt

I miejsce w RG

I miejsce w PG

VII-IX miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w PWG

II miejsce w RG

I miejsce w PG

VII-IX miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w koszykówce dziewcząt (FWG)

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie (RG)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (PG)

Sukcesy indywidualne

Aleksandra Guzik - III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w pływaniu

Mateusz Lipka - III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w pływaniu

Mateusz Skomiał - III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w szachach

* * *

Sukcesy sportowe Gimnazjum nr 4 w Krośnie w roku szkolnym 2005/06


II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców (FWG)

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady (PWG)

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie (RG)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (PG)

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w siatkówce chłopców


I miejsce w barażu o wejście do FWG

II miejsce w PWG

II miejsce w RG

I miejsce w PG

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców


I miejsce w PWG

I miejsce w RG

I miejsce w PG

V miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w szachach drużynowych


I miejsce w RG

I miejsce w PG

VI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA w sztafecie 4x100 m chłopców


I miejsce w PG

IX miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA chłopców


I miejsce w PG

IX miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II miejsce w RG

I miejsce w PG

X-XII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w koszykówce dziewcząt


IV miejsce w PWG

I miejsce w RG

I miejsce w PG

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce w RG

I miejsce w PG

IX miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich (28 w woj.)

III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym chłopców


I miejsce w PG

III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym dziewcząt


I miejsce w PG

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w unihokeju chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w lidze LA dziewcząt

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej

V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w siatkówce dziewcząt

Sukcesy indywidualne


Jakub Guzik - I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w pływaniu

Mirosław Gryziec - II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA (w skoku wzwyż)

Maciej Adamiak - II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA (w pchnięciu kulą)

Aleksandra Guzik - III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w pływaniu

Mateusz Skomiał - V miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w szachach

Mariusz Mandela - VI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA (w skoku wzwyż)

Rafał Gadzała - VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA (w biegu na 100 m)

Marcin Kostański - XI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w szachach

Kamil Rachfał - XIV miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA(w biegu na 1000 m)

Maciej Śliż - XX miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA (w pchnięciu kulą)

* * *

Sukcesy sportowe Gimnazjum nr 4 w Krośnie w roku 2000/05

10 m w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w koszykówce chłopców (2001r.)

1 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców (2001r.)

2 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym dziewcząt (2002r.)

2 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym chłopców (2004r.)

3 m w Finale Woj. Gim. w koszykówce chłopców ( 2002r.)

3 m w Finale Woj. Gim. w koszykówce chłopców ( 2003r.)

3 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym chłopców ( 2000r.)

4 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym dziewcząt ( 2001r.)

4 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym chłopców (2002r.)

4 m w Woj. Gim. w siatkówce chłopców (2003r.)

4 m w Finale Woj. Gim. w koszykówce chłopców (2004r.)

4 m w Finale Woj. Gim. w koszykówce dziewcząt (2004r.)

4 m w Finale Woj. Gim. w koszykówce chłopców (2005r.)

5 m w Finale Woj. Gim. w koszykówce dziewcząt (2005r.)

5 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym chłopców (2001r.)

5 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym chłopców (2003r.)

6 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu 4 x 100 m chłopców (2003r.)

6 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu 4 x 100 m chłopców (2005r.)

7 m w Woj. Gim. w koszykówce dziewcząt (2002r.)

7 m w Finale Woj. Gim. w lidze LA (2003r.)

8 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu 4 x 100m chłopców (2002r.)

9 m w Woj. Gim. w koszykówce dziewcząt (2001r.)

9 m w Finale Woj. Gim. w tenisie stołowym dziewcząt (2003r.)

10 m w Woj. Gim. w siatkówce dziewcząt ( 2001r.)

10 m w Finale Woj. Gim. w lidze LA chłopców (2004r.)

11 m w Woj. Gim. sztafet przełajowych dziewcząt (2000r.)

13 m w Woj. Gim. w koszykówce dziewcząt (2003r.)

13 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu 4 x 100m chłopców (2001r.)

15 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu 4 x 100m dziewcząt (2002r.)

16 m w Finale Woj. Gim. w lidze LA dziewcząt (2004r.)

18 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu 4 x 100m dziewcząt (2000r.)

3 m w Półfinale Woj. Gim. w koszykówce dziewcząt (2001,2002r.)

5 m w Półfinale Woj. Gim. w sztafetach pływackich chłopców (2005r.)

6 m w Półfinale Woj. Gim. w sztafetach pływackich dziewcząt (2005r.)

3 m w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców (2005r.)

3 m w Rejonowej Gimnazjadzie sztafet przełajowych dziewcząt (2003r.)

3 m w Rejonowej Gimnazjadzie w koszykówce dziewcząt (2003r.)

5 m w Rejonowej Gimnazjadzie sztafet przełajowych chłopców (2000r.)

Sukcesy indywidualne:

Daniel Frączek

2 m w Finale Woj. Gim. w indywidualnych zawodach szachowych (2001r.)

Michał Czech

2 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu na 100m (2002r.)

4 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu na 300m (2002r.)

12 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu na 300m (2001r.)

13 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu na 300m (2000r.)

Dzierwa Michał

1 m w Finale Woj. Gim. w LA w pchnięciu kul? (2003r.)

5 m w Finale Woj. Gim. w LA w pchnięciu kul? (2002r.)

Gryziec Mirosław

2 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku wzwyż (2005r.)

16 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku wzwyż (2004r.)

Mandela Mariusz

6 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku wzwyż (2005r.)

16 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku wzwyż (2004r.)

Paulina Staszewska

6 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku wzwyż (2000r.),19 m (2002r.)

26 m w Finale Woj. Gim. w biegu na 100m (2000r.),20 m (2002r.)

Agnieszka Wiśniowska

6 m w Finale Woj. W LA w biegu na 300 m (2003r.)

6 m w Finale Woj. W LA w biegu na 300 m (2004r.)

10 m w Finale Woj. w indywidualnych biegach przełajowych (2005r.)

Krzysztof Jajuga

5 m w Finale Woj. Gim. w LA w pchnięciu kulą (2004r.)

13 m w Finale Woj. Gim. w LA w pchnięciu kulą (2003r.)

Urbanek Artur

9 m w Finale Woj. W LA w biegu na 300 m (2004r.)

Blok Natalia

11 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku wzwyż (2004r.)

Tomasz Kiełbasa

11, 12 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku wzwyż (2000,2001r.)

Łukasz Bartkowiak

13 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu na 1000m (2000r.)

Rachfał Kamil

13 m w Finale Woj. Gim. w LA w biegu na 1000m (2005r.)

27 m w Finale Woj. w indywidualnych biegach przełajowych (2005r.)

Adamiak Maciej

14 m w Finale Woj. Gim. w LA w pchnięciu kulą (2005r.)

Bartosz Lorenc

16 m w Finale Woj. Gim. w LA w skoku w dal i 29 m w biegu na 100m (2000 r.)

Opracował Arkadiusz Fara