Aktualności

Drukuj

Sukcesy w judo

Rok 1999/2000

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO MŁODZIKÓW„MŁODZICY 2000”

KROSNO  16.10.1999r.

WIERZGANOWSKI JAROSŁAW III m-ce

 

Rok 2001

 

OKRĘGOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY MŁODZIKÓW RZESZÓW 24.03.2001r.

URBANEK KAMIL II m-ce

 

I EM DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ZAKOPANE 07.04.2001r.

BŁAŻEJOWSKI KAROL II m-ce

 

Rok 2002

I ELIMINACJA DO OTK juniorów młodszych BYTOM 2002.03.09

BŁAŻEJOWSKI KAROL I m-ce

 

II ELIMINACJA DO OTK Juniorów młodszych BYTOM 16.03.2002

BŁAŻEJOWSKI KAROL III m – ce

 

I ELIMINACJA DO OOM juniorów młodszych BYTOM 06.04.2002

BŁAŻEJOWSKI KAROL III m – ce

 

II ELIMINACJA DO OOM juniorów młodszych BYTOM 13,04,2002

BŁAŻEJOWSKI KAROL V m – ce i awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

Okręgowy turniej klasyfikacyjny młodzików i młodziczek Rzeszów 20.04.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN II m – ce

 

I ELIMINACJA DO PUCHARU POLSKI młodziczek i młodzików RZESZÓW 11.05.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN III m – ce

 

I WOLAŃSKI TURNIEJ JUDO młodzików i dzieci Wola Rzędzińska 18.05.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN I m – ce

 

MISTRZOSTWA UKS młodziczek i młodzików Tuchów 25.05.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN II m – ce

 

II ELIMINACJA DO PUCHARU POLSKI młodziczek i młodzików TUCHÓW 02.06.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN II m – ce

 

V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO dzieci i młodzików/ek BOCHNIA 15-16.06.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN I m – ce

 

III ELIMINACJE DO PUCHARU POLSKI młodziczek i młodzików ZAKOPANE 21.09.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN III m – ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO JUNIORÓW/EK JUNIORÓW/EK MŁ. ORAZ MŁODZIKÓW/EK.ZAKOPANE 19.10.2002r.

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN III m-ce

 

 

IV ELIMINACJA DO PUCHARU POLSKI młodzików/ek WOLBROM 26.10.2002

BŁAŻEJOWSKI KAJETAN I m – ce awans do Pucharu Polski Młodzików

ŁOPATKIEWICZ GRZEGORZ V m-ce – awans do Pucharu Polski Młodzików

 

Rok 2003

 

I MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ RANKINGOWY MŁODZICZEK/ÓW. KROSNO 15.03.2003r.

ŁOPATKIEWICZ GRZEGORZ II m – ce

 

II TURNIEJ RANKINGOWY MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK. TUCHÓW 10.05.2003r.

ŁOPATKIEWICZ GRZEGORZ II m – ce

 

III MIĘDZYNARODOWY WOLAŃSKI TURNIEJ JUDO. WOLA RZĘDZIŃSKA 17.05.2003r.

BŁAŻEJEWSKI KAJETAN III m – ce

ŁOPATKIEWICZ GRZEGORZ II m – ce

 

TURNIEJ REGIONALNY JUNIORÓW i JUNIOREK MŁODSZYCH. ZAKOPANE 07.06.2003r.

BŁAŻEJEWSKI KAJETAN III m – ce

 

III TURNIEJ RANKINGOWY MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK . ZAKOPANE 07.06.2003r.

ŁOPATKIEWICZ GRZEGORZ II m – ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO DZIECI – PUCHAR UNII EUROPEJSKIEJ

MISKOLC – WĘGRY 20-22.06.2003r.

ŁOPATKIEWICZ GRZEGORZ III m – ce

 

IV MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ RANKINGOWY MŁODZIKÓW/EK. WOLBROM 19.10.2003r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I

ŻOŁNA ANETA II

 

II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. KROSNO 15.11.2003r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I

ŁOPATKIEWICZ GRZEGORZ I

ŻOŁNA ANETA II

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ JUDO MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK

O PUCHAR PREZESA POLSKIEGO ZWIĄZKU JUDO. BYTOM 13 – 14.12.2003r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ III

 

Rok 2004

 

I ELIMINACJA MŁODZIKÓW DO OGÓLNOPOLSKIEGO PUCHARU PREZESA PZJUDO RZESZÓW 14.03.2004r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I m – ce

 

OKRĘGOWY TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W JUDO RZESZÓW 2004.04.04

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I m-ce

 

IV WOLAŃSKI TURNIEJ JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW – WOLA RZĘDZIŃSKA 15.05.2004r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I m-ce

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK

TUCHÓW 30.05.2004r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I m – ce

 

MŁODZIEŻOWYPUCHAR EUROPA UNIO 19.06.2004 MISKOLC – WĘGRY

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ II m – ce

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIORÓW MŁODSZYCH W JUDO – OPOLE 18.09.2004r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ II m – ce

 

OTWARTE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK ORAZ DZIECI –TUCHÓW 25.09.2004r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ III m-ce

ZARZYCKI MACIEJ III m-ce

 

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W JUDO MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK KROSNO 10.10.2004r.

ANDRUNIK DAMIAN III

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I

ZARZYCKI MACIEJ I

 

IV ELIMINACJA MŁODZIKÓW DO OGÓLNOPOLSKIEGOPUCHARU PREZESA PZJUDO

WOLBROM 17.10.2004

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ I awans do Pucharu Polski Młodzików

ZARZYCKI MACIEJ - awans do Pucharu Polski Młodzików

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIORÓW MŁODSZYCH W JUDO – OPOLE 06.11.2004r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ II m – ce

 

III MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW

Z OKAZJI NARODOWEGO SWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Krosno 13.11.2004r.

ZARZYCKI MACIEJ I m-ce

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ II m-ce

 

Rok 2005

 

I ELIMINACJE REGIONU ŚLĄSKIEGO DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY JUNIORÓW MŁODSZYCH – BYTOM 20.03.2005r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ III m-ce

 

II ELIMINACJE REGIONU ŚLĄSKIEGO DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY JUNIORÓW MŁODSZYCH – BYTOM 09.04.2005r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ V m-ce awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORÓW MŁODSZYCH – CHEŁM 29.04.2005r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ IX m-ce

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH – TUCHÓW 21.05.2005r.

ANDRUNIK DAMIAN III m-ce

ZARZYCKI MACIEJ III m-ce

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO „EUROPA UNIÓ KUPA” – MISKOLC – WĘGRY 24 – 26.06.2005r.

ZARZYCKI MACIEJ II m-ce

 

ELIMINACJE DO OTK JUNIORÓW I JUNIOREK MŁODSZYCH BYTOM 15.10.2005r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ III m-ce

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH WROCŁAW 22.10.2005r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ III m-ce

 

IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI KROSNO – JEDLICZE 19.11.2005r.

BIELEŃ MAREK I m-ce

 

Rok 2006

 

ELIMINACJE REGIONU ŚLĄSKIEGO DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓWMŁŁODSZYCH BYTOM 04.03.2006r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ III m-ce

 

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁŁODSZYCH TARNÓW 18.03.2006r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ VII m-ce

 

OTWARTE MISTRZ. WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO LUBLIN 26.03.2006r.

WOJCIECHOWSKI MICHAŁ III m-ce

BIELEŃ MAREK III m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW BARDEJOV 22.04.2006r.

BIELEŃ MAREK II m-ce

 

II ELIMINACJA DO MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW RZESZÓW 13.05.2006r.

BIELEŃ MAREK II m-ce

 

III ELIMINACJA DO MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW. TUCHÓW 20.05.2006r.

BIELEŃ MAREK II m-ce

 

IV ELIMINACJA DO MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW. WOLBROM 07.10.2006 r.

BIELEŃ MAREK II m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ M. NAWROCKIEGO RZESZÓW 21.10.2006 r.

BIELEŃ MAREK III m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO LUBLIN 29.10.2006 r.

BIELEŃ MAREK I m-ce

 

V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCINIEPODLEGŁOŚCI KROSNO 18.11.2006 r.

PETRUŃKO OLEH II m-ce
BIELEŃ MAREK I m-ce

 

Rok 2007

 

ELIMINACJE REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH. BYTOM 03.02.2007r.

MAREK BIELEŃ II m-ce

 

OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO. LUBLIN 18.02.2007r.

PETRUŃKO OLEH II m-ce

MAREK BIELEŃ I m-ce

 

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH – BIELSKO – BIAŁA 10.03.2007r.

MAREK BIELEŃ VII m-ce

 

I RUNDA ELIMINACJI REGIONU IV DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY BYTOM 31.03.2007r.

MAREK BIELEŃ III m-ce

 

II RUNDA ELIMINACJI REGIONU IV DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY BYTOM 14.04.2007r.

MAREK BIELEŃ IV m-ce – AWANS DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – OPOLE 28.05.2007r.

MAREK BIELEŃ IX m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO – ZAKOPANE 06.10.2007r.

BIELEŃ MAREK III m-ce

 

ELIMINACJE REGIONU DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH BYTOM 04.11.2007r.

BIELEŃ MAREK III m-ce

 

IX MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ MAĆKA NAWROCKIEGO W JUDO

RZESZÓW 10.11.2007r.

GUŚPIEL JAKUB III m-ce

 

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH OLSZTYN 17.11.2007r.

MAREK BIELEŃ III m-ce

 

MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA PŁOCKA W JUDO. PŁOCK 10.10.2007r.

STODOLAK MAREK III m-ce

BIELEŃ MAREK I m-ce

 

VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH ORAZ MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. KROSNO – JEDLICZE 24.11.2007r.

PETRUŃKO OLEH II m-ce

BIELEŃ MAREK I m-ce

STODOLAK MAREK II m-ce

LENIK ADRIAN III m-ce

GUŚPIEL JAKUB I m-ce

FARA KACPER III m-ce

 

 

 

Rok 2008

I TURNIEJ RANKINGOWY MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW – KROSNO23.02.2008r.

GUŚPIEL JAKUB II m-ce

POTOCKI MATREUSZ III m-ce

FARA KACPER III m-ce

 

ELIMINACJE REGIONU DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW/EK MŁODSZYCH – BYTOM 08.03.2008r.

BIELEŃ MAREK III m-ce

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH – RYBNIK 29.03.2008r.

BIELEŃ MAREK V m-ce

 

I ELIMINACJA REGIONU DO OGOLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

BYTOM 05.04.2008r.

BIELEŃ MAREK IV m-ce

 

II ELIMINACJA REGIONU DO OGOLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

BYTOM 12.04.2008r.

BIELEŃ MAREK III m-ce – AWANS DO OOM

 

OGOLNOPOLSKIA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORÓW/EK MŁODSZYCH

GŁOGÓW 25 – 29.04.2008r.

BIELEŃ MAREK V m-ce

 

II TURNIEJ RANKINGOWY MŁODZIKÓW/EK – TUCHÓW 10.05.2008r.

STODOLAK MAREK V m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO „UNIO KUPA” MŁODZIKÓW

WĘGRY 06-07.06.2008r.

STODOLAK MAREK III m-ce

GUŚPIEL JAKUB II m-ce

POTOCKI MATEUSZ III m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO „UNIO KUPA” JUNIORÓW MŁODSZYCH

WĘGRY 06-07.06.2008r.

STODOLAK MAREK II m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO – ARAD – RUMUNIA – 13.09.2008r.

MATEUSZ POTOCKI III m-ce

 

VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI KROSNO 15.11.2008r.

STODOLAK MAREK III m-ce

GUŚPIEL JAKUB I m-ce

POTOCKI MATEUSZ II m-ce

 

Rok 2009

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIECI W JUDO KISGYOR – WĘGRY 25.04.2009r.

POTOCKI MATEUSZ III m-ce

 

 

VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI KROSNO 21.11.2009r.

GUŚPIEL JAKUB I m-ce

STODOLAK MAREK II m-ce

LENIK ADRIAN III m-ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W JUDO DZIECI – JAROSŁAW 12.12.2009r.

GUŚPIEL JAKUB I m-ce

STODOLAK MAREK I m-ce

LENIK ADRIAN III m-ce

 

Rok 2010

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO – JASŁO 29.05.2010r.

GUŚPIEL JAKUB II m – ce

STODOLAK MAREK I m – ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO – JAROSŁAW 05.06.2010r.

GUŚPIEL JAKUB II m – ce

STODOLAK MAREK I m – ce

 

XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO – ZAKOPANE 09.10.2010r.

STODOLAK PAWEŁ III m – ce

 

IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI – KROSNO 06.11.2010r.

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW – POZNAŃ 20.11.2010r.

STODOLAK PAWEŁ VII m – ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO – JASŁO 27.11.2010r.

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO – JAROSŁAW 04.12.2010r.

CIEŚLIK KACPER I m – ce

PASEK PIOTR III m – ce

STODOLAK PAWEŁ II m – ce

 

Rok 2011

 

OKRĘGOWY TURNIEJ JUDO JASŁO 19.03.2011r.

CIEŚLIK KACPER II m – ce

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO DZIECI I MŁODZIKÓW

KROSNO 09.04.2011r.

CIEŚLIK KACPER I m – ce

PASEK PIOTR III m – ce

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

XIII M-NAR. TURNIEJ JUDO BARDEJOV SŁOWACJA 30.04.2011r.

CIEŚLIK KACPER II m – ce

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO TUCHÓW 14.05.20011r.

STODOLAK PAWEŁ III m – ce

 

OTWARTE MISTRZOSTWA JASŁA W JUDO JASŁO 28.05.2011r.

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

XIV MIĘDZYNAR. TURNIEJ JUDO BOCHNIA 18-19.06.2011r.

STODOLAK PAWEŁ III m – ce

 

MIĘDZYNAR. PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW WARSZAWA 01-02.10.2011r.

STODOLAK PAWEŁ VII m – ce

XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO MŁODZIKÓW ZAKOPANE 08.10.2011r.

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO LUBLIN 22.10.2011r.

STODOLAK PAWEŁ II m – ce

 

X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI KROSNO 05.11.2011r.

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

OTWARTE MISTRZOSTWA RZESZOWA DZIECI I MŁODZIKÓW/EK

RZESZÓW 26.11.2011r.

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

OTWARTE MISTRZOSTWA RZESZOWA JUNIORÓW I JUNIOREK MŁODSZYCH RZESZÓW 26.11.2011r.

CIEŚLIK KACPER II m – ce

STODOLAK PAWEŁ I m – ce

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY JAROSŁAW 03.12.2011r.

STODOLAK PAWEŁ III m – ce

 

 

Mirosław Nowicki