Drukuj

Let’s sing in English

2018


  XII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej dla szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych Let’s sing in English oraz Gala Finałowa pod hasłem „We are the World „

 

XII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „LET’S SING IN ENGLISH” pod hasłem „WE ARE THE WORLD” przeszedł do historii.

Dnia 14 maja 2018 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbyły się  przesłuchania finałowe przed 7 - osobowym jury w składzie: pani Ewa Rusek – pracownik naukowy PWSZ w Krośnie Zakład Filologii Angielskiej, pani Justyna Mularczyk – student III roku Filologii Angielskiej PWSZ w Krośnie, pani Joanna Druciak – nauczyciel muzyki w MZS nr 4

w Krośnie  w Gimnazjum nr 4, pani Jadwiga Jaskółka – nauczyciel muzyki w MZS nr 4 w Krośnie Szkoła Podstawowa nr 15, Wojciech Krężałek – instruktor muzyczny, pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym i członek znanego zespołu muzycznego Groowińscy,  pan Krzysztof Zajdel – absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalista od emisji głosu i muzyk-instrumentalista, pan Grzegorz Przepióra – absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej Akademii im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, pracownik RCKP.

Celem festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych

 i oddziałów gimnazjalnych, zachęcanie do tworzenia własnych interpretacji utworów śpiewanych przez znanych wykonawców oraz rozwijanie młodych talentów.

W tym roku w finale wzięło udział 92 solistów, 15 duetów i 14 zespołów z 29 szkół (łącznie wszystkich uczestników ponad 220 ) co dało 333 minuty muzyki i 7 godzin przesłuchań w ponad 100 prezentacjach.

Wykonawcy prezentowali bardzo różnorodny repertuar muzyczny. Utwory przez nich wykonywane wymagały od nich wysokich umiejętności wokalnych i na pewno wiele pracy, aby ich przygotowanie było na tak doskonałym poziomie. Należy docenić ogromną pracę nauczycieli języka angielskiego i muzyki, przygotowujących uczestników. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy biorą czynny udział w przygotowaniu swoich dzieci, zarówno pod względem muzyczno-artystycznym, charakteryzatorskim, jak i motywującym. Mogliśmy posłuchać ciekawych aranżacji znanych utworów. Niektóre interpretacje odbiegały od oryginału i przez to były jeszcze bardziej interesujące i pokazywały doskonały warsztat wokalny tak młodych jeszcze wykonawców. Oprócz śpiewu nie zabrakło również pomysłowych kostiumów, wspaniałej choreografii, rekwizytów oraz różnych instrumentów muzycznych. Widać było ogromne emocje u uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy pierwszy raz stanęli na dużej scenie, a przede wszystkim musieli zaprezentować się przed tak znakomitym jury.

W tym roku 20 maja 2018 roku również uhonorowała najlepszych z najlepszych Gala finałowa, która odbyła się w sali RCKP w Krośnie. Umożliwiło to uzdolnionym artystom zaprezentować się na dużej scenie, przy pięknej dekoracji, z doskonałym nagłośnieniem i w światłach sceny i zaśpiewać najpiękniej jak tylko potrafią. W niedzielne popołudnie w Sali RCKP całe rodziny naszych wykonawców, koleżanki i koledzy ze szkoły, nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz uczestnicy tegorocznego konkursu i miłośnicy dobrej muzyki, przybyli , by zobaczyć, podziwiać i oklaskiwać  dzieci, które zdobyły laury w konkursie.

Galę prowadziły same organizatorki Festiwalu – pani Monika Guzik i Dorota Łopuszańska-Patrylak . Na początku znów była chwila wspomnień w postaci prezentacji multimedialnej  z 

XI edycji – zarówno z eliminacji, jak i Gali finałowej. Głównymi zaproszonymi byli laureaci konkursu finałowego, wyłonieni w poniedziałek podczas części konkursowej przez jury. Każdy z nich zaprezentował swoją piosenkę przed licznie zgromadzoną widownią. Przybyli również zaproszeni goście, pani Lucyna Opoń – kierownik oddziału krośnieńskiego Podkarpackiego Kuratorium Oświaty, pani Anna Dubiel – przewodnicząca Komisji sportu i turystyki oraz Radna Miasta Krosna, pan Witold Deptuch – dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Krośnie, pani Agata Przybyła-Rymarowicz , Dorota Frydrych i Teresa Janusz – wicedyrektorzy MZS nr 4 w Krośnie. Bardzo nas cieszy fakt, ze  tak duża grupa  utalentowanych dzieci i młodzieży mogła się zaprezentować przed szeroką publicznością, a my, jako organizatorzy, cieszymy się, że możemy im w tym pomóc. Gratulujemy rodzicom, nauczycielom i samym uczniom. Wszyscy możemy być z nich dumni. Po części artystycznej nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila, ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów, statuetek i nagród rzeczowych dla wszystkich laureatów. Podobnie jak w zeszłym roku, laureaci do końca nie wiedzieli, które miejsce zajęli. Wyróżnieni otrzymali dyplomy i drobne nagrody również podczas Gali finałowej. Uczestnicy konkursu odbierali nagrody i przyjmowali gratulacje od dyrekcji MZS nr 4 w Krośnie i oficjalnych gości.

W tym roku, konkurs był na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza w konkurencji klas VII i oddziałów gimnazjalnych. Jury miało nie lada wyzwanie wybrać najlepszych z najlepszych. Kandydatów była spora grupa, a miejsc na podium tylko trzy. Pierwszy raz w historii tego konkursu, przyznano trzy miejsca egzekwo, największą niespodzianką było przyznanie GRAND PRIX konkursu, które otrzymała Martyna Wójcik ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej. GRATULUJEMY SERDECZNIE!!!!

Na koniec Gali Finałowej soliści z Gimnazjum nr 4 w Krośnie wraz z wszystkimi laureatami i wyróżnionymi, organizatorami zaśpiewali piosenkę finałową „ We are the World „ pod koniec której dla uczczenia tej podniosłej chwili, wystrzelono petardy i konfetti!!!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy sukcesów. Gratulujemy rodzicom, dyrektorom szkół, opiekunom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu dzieci.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, aby ten konkurs się odbywał. Dziękujemy wszystkim pracownikom RCKP, dzięki którym ten konkurs może przebiegać sprawnie.  Dziękujemy wszystkim sponsorom.

 

Dziękujemy Urzędowi Miasta Krosna, który objął konkurs honorowym patronatem. Organizatorzy dziękują za wsparcie Panu Prezydentowi Piotrowi Przytockiemu oraz sponsorom, którzy ufundowali nagrody i przyczynili się do organizacji całego wydarzenia.

Oto oni:

- Prezydent Miasta Krosna, pan Piotr Przytocki

- Dyrektor RCKP w Krośnie Pani Dorota Cząstka,

- Wydawnictwo Oxford University Press,

- Wydawnictwo Egis,

- Rada Rodziców przy SP 15 i Gimnazjum nr 4 w Krośnie,

- Pan Witold Śliwiński, Maciej Radkowski  i Firma Decor ,

- PWSZ w Krośnie,

- Dyrekcja Krytych Pływalni w Krośnie, pan Piotr Jaracz

- Właściciel restauracji i hotelu Twist oraz Fikolandu Pan Tadeusz Wall,

- Państwo Monika i Paweł Trygar i firma firma FPHU Mika Glass II Krosno,

- Pan Jan Wnęk i Firma P.W.Wenta Sp.z o.o.

- Akademia Talentów – pani Joanna Druciak i Paulina Nowacka

- Hotel Śnieżka

- firma Plastic Worx

- Hurtownia Zostań – Zofia i Stanisław Jasłowscy

- Restauracja Oberża – państwo Urszula i Marek Bik

Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili wspaniale czas podziwiając laureatów podczas Gali Finałowej XII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i zapraszamy serdecznie na kolejna edycję w przyszłym roku!!!! Do zobaczenia !!!!

 

 

2017

XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej dla szkół podstawowych i gimnazjów Let’s sing in English oraz Gala Finałowa pod hasłem "We are the World"


Miło nam poinformować Państwa, iż od tej edycji nasz festiwal zmienił rangę na międzynarodową, stąd jego nazwa XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „LET’S SING IN ENGLISH” pod hasłem „WE ARE THE WORLD”.
Dnia 8 maja 2017 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbyły się przesłuchania finałowe przed 7 - osobowym jury w składzie: pani Ewa Rusek – pracownik naukowy PWSZ w Krośnie Zakład Filologii Angielskiej, pani Joanna Druciak – nauczyciel muzyki w MZS nr 4 w Krośnie w Gimnazjum nr 4, pani Jadwiga Jaskółka – nauczyciel muzyki w MZS nr 4 w Krośnie Szkoła Podstawowa nr 15, Wojciech Krężałek – instruktor muzyczny, pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym i członek znanego zespołu muzycznego Groowińscy, pan Krzysztof Zajdel – absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalista od emisji głosu i muzyk-instrumentalista, pan Grzegorz Przepióra – absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej Akademii im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, pracownik RCKP oraz student III roku Filologii Angielskiej PWSZ w Krośnie.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia!


Celem festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, zachęcanie do tworzenia własnych interpretacji utworów śpiewanych przez znanych wykonawców oraz rozwijanie młodych talentów.
W tym roku w finale w kategorii klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej wzięło udział 68 solistów, 11 duetów i 10 zespołów z 18 szkół oraz 25 solistów, 8 duetów i 6 zespoły z 12 gimnazjów (łącznie wszystkich uczestników 260 ) co dało 366 minut muzyki i 122 występy młodych artystów. W konkursie uczestniczyły też dwie szkoły ze Słowacji. Nasi goście zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając tytuł laureata i wyróżnienie. Byli zachwyceni i zaszczyceni, że mogli wziąć udział w takim konkursie i już zapowiedzieli chęć uczestnictwa w przyszłym roku, w znacznie powiększonym składzie.
Wykonawcy prezentowali bardzo różnorodny repertuar muzyczny. Utwory przez nich wykonywane wymagały od nich wysokich umiejętności wokalnych i na pewno wiele pracy, aby ich przygotowanie było na tak doskonałym poziomie. Należy docenić ogromną pracę nauczycieli języka angielskiego i muzyki, przygotowujących uczestników. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy biorą czynny udział w przygotowaniu swoich dzieci, zarówno pod względem muzyczno-artystycznym, charakteryzatorskim, jak i motywującym. Oprócz śpiewu nie zabrakło również pomysłowych kostiumów, wspaniałej choreografii, rekwizytów oraz różnych instrumentów muzycznych. Każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek. Widać było ogromne emocje u uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy pierwszy raz stanęli na dużej scenie i występowali przed tak liczną publicznością, a przede wszystkim przed znakomitym jury.
Tegoroczny finał konkursu również był odmienny od poprzednich. Wszystkim zapadła w pamięć Gala jubileuszowa, która zgromadziła w niedzielne popołudnie w Sali RCKP całe rodziny, przyjaciół, uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół. Przybyli oni, by zobaczyć, podziwiać i oklaskiwać dzieci, które zdobyły laury w konkursie.
W tym roku 14 maja 2017 roku również postanowiłyśmy zorganizować Galę finałową w sali RCKP w Krośnie. Umożliwiło to uzdolnionym artystom zaprezentować się na dużej scenie, przy pięknej dekoracji, z doskonałym nagłośnieniem i w światłach sceny zaśpiewać najpiękniej jak tylko potrafią.
Galę prowadziły same organizatorki Festiwalu – pani Monika Guzik i Dorota Łopuszańska-Patrylak oraz uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im Konstytucji 3 Maja w Krośnie - Krystian Zajdel. Na początku znów była chwila wspomnień w postaci prezentacji multimedialnej z X jubileuszowej edycji – zarówno z eliminacji, jak i Gali finałowej. Głównymi zaproszonymi byli laureaci konkursu finałowego, wyłonieni w poniedziałek podczas części konkursowej przez jury. Każdy z nich zaprezentował swoją piosenkę przed licznie zgromadzoną widownią. Przybyli również zaproszeni goście, pani Grażyna Gregorczyk – Naczelnik Urzędu Miasta Krosna, pani Anna Wójtowicz – pracownik UM w Krośnie, pani Anna Dubiel – przewodnicząca Komisji sportu i turystyki oraz Radna Miasta Krosna, pan Witold Deptuch – dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Krośnie oraz pani Agata Przybyła-Rymarowicz i Dorota Frydrych – wicedyrektorzy MZS nr 4 w Krośnie. Bardzo nas cieszy fakt, ze tak duża grupa utalentowanych dzieci i młodzieży mogła się zaprezentować przed szeroką publicznością, a my, jako organizatorzy, cieszymy się, że możemy im w tym pomóc. Gratulujemy rodzicom, nauczycielom i samym uczniom. Wszyscy możemy być z nich dumni.
Po części artystycznej nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila, ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów, statuetek i nagród rzeczowych dla wszystkich laureatów. Podobnie jak w zeszłym roku, laureaci do końca nie wiedzieli, które miejsce zajęli. Wyróżnieni otrzymali dyplomy i drobne nagrody również podczas Gali finałowej. Uczestnicy konkursu odbierali nagrody i przyjmowali gratulacje od dyrekcji MZS nr 4 w Krośnie i oficjalnych gości.
Na koniec Gali Finałowej soliści z Gimnazjum nr 4 w Krośnie wraz z wszystkimi laureatami i wyróżnionymi, organizatorami i prowadzącymi zaśpiewali piosenkę finałową „We are the World „ pod koniec której dla uczczenia tej podniosłej chwili, wystrzelono petardy i konfetti!!!!!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy sukcesów. Gratulujemy rodzicom, dyrektorom szkół, opiekunom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu dzieci.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, aby ten konkurs się odbywał. Dziękujemy wszystkim pracownikom RCKP, dzięki którym ten konkurs może przebiegać sprawnie. Dziękujemy wszystkim sponsorom. Dziękujemy Urzędowi Miasta Krosna, który objął konkurs honorowym patronatem. Organizatorzy dziękują za wsparcie Panu Prezydentowi Piotrowi Przytockiemu oraz sponsorom, którzy ufundowali nagrody i przyczynili się do organizacji całego wydarzenia.
Oto oni:
- Prezydent Miasta Krosna,
- Dyrektor RCKP w Krośnie Pani Dorota Cząstka,
- Wydawnictwo Oxford University Press,
- Wydawnictwo Egis,
- Rada Rodziców przy SP 15 i Gimnazjum nr 4 w Krośnie,
- Pan Witold Śliwiński, Maciej Radkowski i Firma Decor ,
- PWSZ w Krośnie,
- Dyrekcja Krytych Pływalni w Krośnie,
- Właściciel restauracji i hotelu Twist oraz Fikolandu Pan Tadeusz Wall,
- Państwo Monika i Paweł Trygar i firma firma FPHU Mika Glass II Krosno,
- Pan Jan Wnęk i Firma P.W.Wenta Sp.z o.o.
- Akademia Talentów – pani Joanna Druciak i Paulina Nowacka
- Pałac Polanka Restauracja* Hotel* SPA – pan Krzysztof Szulejewski
firma Plastic Worx
- Hurtownia Zostań – Zofia i Stanisław Jasłowscy
Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili wspaniale czas podziwiając laureatów podczas Gali Finałowej XI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i zapraszamy serdecznie na kolejna edycję w przyszłym roku!!!! Do zobaczenia!!!!

 

 

2016

Dnia 6 maja 2016 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbył się Jubileuszowy Finał X Powiatowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej Let’s sing in English pod hasłem „We are the World „ organizowanego przez panie Monikę Guzik i Dorotę Łopuszańską  – Patrylak - nauczycielki Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Krośnie.

W rozwinięciu pełna relacja i zdjęcia z Festiwalu...

Zobacz też: Galeria zdjęć z FestiwaluX Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej dla szkół podstawowych i gimnazjów Let’s sing in English oraz Gala Jubileuszowa pod hasłem „We are the World”

Celem festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, zachęcanie do tworzenia własnych interpretacji utworów śpiewanych przez znanych wykonawców oraz rozwijanie młodych talentów.

Konkurs co roku cieszy się coraz większą popularnością, chętnych do udziału nie brakuje, a poziom konkurencji wzrasta. W tym roku w finale w kategorii klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej wzięło udział 44 solistów, 11 duetów i 6 zespołów z 15 szkół podstawowych z Krosna i z powiatu krośnieńskiego (łącznie 160 uczestników) oraz 24 solistów, 6 duetów i 3 zespoły z 10 Gimnazjów ( łącznie 70 uczestników ), którzy byli oceniani przez jury w składzie: panie Teresa Przyprawa – pracownik naukowy PWSZ w Krośnie, Zakład Filologii Angielskiej, Joanna Druciak – nauczyciel muzyki w MZS nr 4 w Krośnie w Gimnazjum nr 4, Jadwiga Jaskółka – nauczyciel muzyki w MZS nr 4 w Krośnie Szkoła Podstawowa nr 15 oraz panowie Wojciech Krężałek – instruktor muzyczny, pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym i członek znanego zespołu muzycznego Groowińscy, Krzysztof Zajdel – absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalista od emisji głosu i muzyk-instrumentalista i Szymon Patrylak – student poznańskiej teatrologii, kurator i producent teatralny. Konkurs prowadzili Gariela i Krystian – uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie.

Wykonawcy prezentowali bardzo różnorodny repertuar muzyczny. Utwory przez nich wykonywane wymagały od nich wysokich umiejętności wokalnych i na pewno wymagały poświęcenia dużo czasu, aby ich przygotowanie było na tak doskonałym poziomie. Należy docenić ogromną pracę nauczycieli języka angielskiego i muzyki przygotowujących uczestników. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy biorą czynny udział w przygotowaniu swoich dzieci, zarówno pod względem muzyczno-artystycznym, jak i motywującym. Oprócz śpiewu nie zabrakło również pomysłowych kostiumów, wspaniałej choreografii, rekwizytów oraz różnych instrumentów muzycznych. Każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek. Widać było ogromne emocje u uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy pierwszy raz stanęli na tak dużej scenie i występowali przed tak liczną publicznością.

Tegoroczny finał był wyjątkowy ze względu na jubileusz. 10 lat temu wszystko się zaczęło. Pierwszy konkurs odbył się w Sali Ojca Pio, tylko dla uczniów szkół podstawowych z Krosna, który zapoczątkowała pani Monika Guzik. Już w następnym roku „tandem” Monika Guzik i Dorota Łopuszańska-Patrylak zorganizował Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla szkół podstawowych i gimnazjów, ale tylko jeszcze z Krosna. Po 3 latach, dzięki pomocy Pani dyrektor Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, pani Dorocie Cząstce, cała organizacja przeniosła się do pięknej Sali RCKP, gdzie od tego czasu co rok gościmy. W każdym kolejnym roku było więcej szkół, większa liczba uczestników i coraz lepsza organizacja samego konkursu. Nowe pomysły wdrażane do realizacji, coraz wyższy poziom przygotowania uczestników, udoskonalany przebieg samego konkursu, jak i więcej nagród, cenniejsze oraz szersze i wszechstronne jury.

W tym roku, postanowiłyśmy uczcić jubileusz, uroczystą Galą Finałową, która odbyła się w niedzielę 8 maja 2016 roku o godz. 17.00 w Sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza. Galę prowadziły same organizatorki Festiwalu – panie Monika i Dorota oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im Konstytucji 3 Maja w Krośnie, Gabriela Krystian, ci sami, którzy prowadzili konkurs. Na początki była chwila wspomnień samych organizatorek oraz prezentacja multimedialna prezentująca uczestników z wszystkich poprzednich edycji. Głównymi zaproszonymi na Galę Finałową byli laureaci konkursu finałowego wyłonieni w piątek podczas części konkursowej przez jury. Każdy z nich zaprezentował swoją piosenkę przed licznie zgromadzoną widownią, którą stanowili rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, rodzina, koledzy i koleżanki. Przybyli również zaproszeni goście, pani Grażyna Gregorczyk – Naczelnik Urzędu Miasta Krosna oraz pani Lucyna Opoń – kierownik oddziału nadzoru pedagogicznego w Krośnie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, pan Witold Deptusz – dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Krośnie oraz pani Agata Przybyła-Rymarowicz i Dorota Frydrych – wice dyrektor MZS nr 4 w Krośnie. Bardzo nas cieszy, ze w Krośnie jest tak dużo utalentowanych dzieci i młodzieży, którą należy wspierać, umożliwiać rozwój i dawać szansę zaprezentowania się przed szerszą publicznością. Cieszymy się, że możemy w tym pomóc. Gratulujemy rodzicom, nauczycielom i samym uczniom. Wszyscy możemy być dumni.

Po części artystycznej, nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila, ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów, statuetek i nagród rzeczowych dla wszystkich laureatów. Wyróżnieni otrzymali dyplomy i drobne nagrody w piątek po części konkursowej. Uczestnicy konkursu odbierali nagrody i przyjmowali gratulacje od dyrekcji MZS nr 4 w Krośnie i oficjalnych gości.

Na koniec Gali Finałowej zespół z Gimnazjum nr 4 w Krośnie, który zajął I miejsce wraz z wszystkimi laureatami, organizatorami i prowadzącymi zaśpiewał piosenkę finałową „ We are the World „ pod koniec której dla uczczenia \tej podniosłej chwili wystrzelono petardy i konfetti!!!!!

. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy sukcesów. Gratulujemy rodzicom, dyrektorom szkół, opiekunom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu dzieci.  

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, aby ten konkurs się odbywał. Dziękujemy wszystkim pracownikom RCKP, dzięki którym ten konkurs może przebiegać sprawnie.  Dziękujemy wszystkim sponsorom

 

Dziękujemy Urzędowi Miasta Krosna, który objął konkurs honorowym patronatem. Organizatorzy dziękują za wsparcie Panu Prezydentowi Piotrowi Przytockiemu oraz sponsorom, którzy ufundowali nagrody i przyczynili się do organizacji całego wydarzenia.

Oto oni:

- Prezydent Miasta Krosna,

- Dyrektor RCKP w Krośnie Pani Dorota Cząstka,

- Wydawnictwo Oxford University Press,

- Wydawnictwo Egis,

- Rada Rodziców przy SP 15 i Gimnazjum nr 4 w Krośnie,

- Pan Witold Śliwiński, Maciej Radkowski  i Firma Decor ,

- PWSZ w Krośnie,

- Dyrekcja Krytych Pływalni w Krośnie,

- Właściciel restauracji i hotelu Twist oraz Fikolandu Pan Tadeusz Wall,

- Państwo Monika i Paweł Trygar i firma firma FPHU Mika Glass II Krosno,

-  Pani Anna Rygiel i Firma Glassmark

- Pan Jan Wnęk i Firma P.W.Wenta Sp.z o.o.

- piekarnia – cukiernia Janek z Krosna

 

Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili wspaniale czas podziwiając laureatów podczas Gali Finałowej X Powiatowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i zapraszamy serdecznie na kolejna edycję w przyszłym roku!!!! Do zobaczenia !!!!

 

 

 

A oto wyniki:

KATEGORIA I – III SZKOŁY PODSTAWOWE:

SOLIŚCI

I miejsce- Maja Stadler SP7 Krosno

II miejsce- Michał Gorajski SP14 Krosno

III miejsce- Lena Szymkowicz SP6 Krosno

 

WYRÓŻNIENIA

Julia Bik SP8 Krosno

Małgorzata Bęben SP15 Krosno

Weronika Surowiec SP14  Krosno

Aleksa Szczepanik SP14 Krosno

DUETY

I miejsce Amelia Zipper i Emilia Drozd SP 14 Krosno

II miejsce Lena Dobrowolska i Nikola Garbowska SP 15 Krosno

III miejsce Maja Samborowska i Natalia Gradowicz SP Chorkówka

 

ZESPOŁY

I miejsce zespół Tigers SP7 Krosno

 

KATEGORIA IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWE:

 

SOLIŚCI

I miejsce – Zuzanna Stec SP 3 Miejsce Piastowe

II miejsce – Jagoda Barszczewska SP 14 Krosno

III miejsce – Emilia Kiełtyka SP 15 Krosno

 

WYRÓŻNIENIA

Mateusz Kuraś SP 12 Krosno

Magdalena Szydło SP Kobylany

Aleksandra Such SP Iwonicz

Maria Ginalska SP Głowienka

Krystian Wołczański SP Rymanów

 

DUETY

I miejsce – Jagoda Barszczewska i Maja Prajsnar SP14 Krosno

II miejsce – Karolina Pilecka i Anastazja Panasiuk  SP 15 Krosno

 

ZESPOŁY

I miejsce – Dysonans SP4 Krosno

 

KATEGORIA GIMNAZJA

 

SOLIŚCI

I miejsce- Weronika Lechowicz Gimnazjum Katolickie Krosno

II miejsce- Izabela Makiel G5 Krosno

III miejsce- Katarzyna Dalmata G4 Krosno

 

WYRÓŻNIENIA

Zuzanna Matoga G4 Krosno

 

DUETY

I miejsce Anna Józefowicz i Karolina Kołacz G4 Krosno

II miejsce Aleksandra Lange i Magdalena Borek G3 Krosno

III miejsce Patrycja Sitar i Iwona Raś Gimnazjum Odrzykoń

 

ZESPOŁY

I miejsce zespół z Gimnazjum w Odrzykoniu