Drukuj

Judo

2015/2016

Pełne zestawienie wyników naszych judoków

 

V Międzynarodowy Turniej Judo – Jasło 07.03.2015 r.





Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego; Krosno 21.03.2015 r.





Międzynarodowy Turniej Judo – Bardejov 18-19.04.2015 r.

Puchar Polski Juniorów/ek Młodszych – Suchy Las 18-18.04.2015 r.

II runda Eliminacji Regionu IV do OOM juniorów/ek młodszych – Częstochowa 23.05.2015 r.



Mistrzostwa Polski Juniorek/ów Młodszych – Luboń 21 – 22.06.2015 r.



Międzynarodowy Turniej Judo  i młodziczek; Arad – Rumunia; 19.09.2015 r.

Międzynarodowy Turniej Judo juniorów, juniorek/ów młodszych i młodziczek; „Warsaw Judo Open” Warszawa 26-27.09.2015 r.

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego; Lublin 25.10.2015 r.

XIV Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości; Krosno 21.11.2015 r.















2014/2015

 

Drużynowy Puchar Polski Młodziczek – Poznań 29.11.2014 r.

Nikoleta Weis V miejsce 

 

XIII Międzynarodowy Turniej Judo Krosno 22.11.2014 r.

Nikoleta Weis (z prawej) I miejsce i Daniela Makara II miejsce 

 

XIII Międzynarodowy Turniej Judo Krosno 22.11.2014 r. 

Wróbel Dawid - III miejsce

 

XIII Międzynarodowy Turniej Judo Krosno 22.11.2014 r.

Jagoda Gunia - I miejsce

 

XVIII Międzynarodowy Turniej Judo – Zakopane 18.10.2014 r.

Nikoleta Weis - III miejsce

 

Dawid Wróbel - II miejsce

 

2013/2014

 

Międzynarodowy Festiwal Judo – Trzcinica – 21.06.2014 r.

 

Makara Daniela - III miejsce

 

Weis Nikoleta - I miejsce

 

Wróbel Dawid - I miejsce

 

Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych – Opole – 07.06.2014

Jagoda Gunia  - III miejsce
 
Eliminacja Regionu IV juniorów i juniorek młodszych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży –
Bytom 31.05.2014

Jagoda Gunia  - II miejsce - awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo
Otwarty Puchar Polski Młodzików – Łódź 24.05.2014

Dawid Wróbel  -  III miejsce
Mistrzostwa Polski juniorek młodszych w judo – w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Juniorek Młodszych – Oleśnica 12-13.06.2014





Jagoda Gunia  - brązowy medal

Puchar Europy Młodziczek w Judo – GYOR – Węgry 07 – 08.06.2014



Nikoleta Weis - I miejsce (startowała jako reprezentantka Polski) -
w finale kat. 52 kg Nikoleta zwyciężyła z koleżanką klubową Marią Łętkowską
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w judo - Bytom 17.05.2014

Wiktor Wróbel - III miejsce

Dawid Wróbel  - III miejsce



Nikoleta Weis  - III miejsce

IV OTWARTE MISTRZOSTWA JASŁA W JUDO - Jasło 08.03.2014 r. 

 

Gunia Jagoda - I miejsce

Wróbel Dawid - III miejsce

Wróbel Wiktor - II miejsce

Makara Daniela - I miejsce

Weis Nikoleta - I miejsce

 

 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Krosno 15.03.2014 r.

 

Gunia Jagoda - III miejsce

Wróbel Dawid - I miejsce

Wróbel Wiktor - I miejsce

Makara Daniela - I miejsce

Weis Nikoleta - I miejsce

 

Mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików – Luboń k. Poznania 29-30.03.2014 r.

 

Weis Nikoleta - srebrny medal

Wróbel Dawid - V miejsce

Wróbel Wiktor - VII miejsce

 

Oprócz w/w zawodników medale zdobyli 

 

Gaj Aleksandra - srebrny medal 

Prejznar Jakub - brązowy medal

 

 

Międzynarodowy Turniej judo – Bardejov – Słowacja 26.04.2014 r.

 

Gunia Jagoda II miejsce

Wróbel Dawid - III miejsce

Wróbel Wiktor - V miejsce

Weis Nikoleta - II miejsce

 

 

Otwarty Międzywojewódzki Turniej Dzieci, Młodziczek i Młodzików - Tuchów 10.05.2014 r.

 

Kat młodzików/czek

42 kg

Wiktor Wróbel - II miejsce

46 kg

Dawid Wróbel - II miejsce

57 kg

Nikoleta Weis - I miejsce

 

 

2013/2014

 
Warsaw Judo Open

III miejsce - Nikoleta Weis

Zakopane 19.10.2013

 

Ekipa UKS 15 - 14 medali


I miejsce - Jagoda Gunia

I miejsce - Nikoleta Weis

I miejsce - Dawid Wróbel


I miejsce - Wiktor Wróbel

2012/2013

Jarosław 01.12.2012
Kacper Cieślik - I m-ce 

Jarosław 01.12.2012
Jagoda Gunia - I m-ce

Jarosław 01.12.2012
Paweł Stodolak - II m-ce

Jasło 08.12.2012
Kacper Cieślik - II m-ce

Jasło 08.12.2012
Paweł Stodolak - I m-ce

Krosno
Jagoda Gunia - I m-ce

Krosno
Paweł Stodolak - I m-ce

Rzeszów 25.11.2012 
Kacper Cieślik - III m-ce

Rzeszów 25.11.2012 
Jagoda Gunia - I m-ce

Rzeszów 25.11.2012 
Paweł Stodolak - I m-ce

 

Warszawa
Jagoda Gunia - II m-ce

Zakopane
Jagoda Gunia - I m-ce

Zestawienie wyników w I okres roku szkolnego 2012/2013

 

Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek

Warsaw Judo Open

Warszawa 28 – 30.09.2012r.

 

Gunia Jagoda             II miejsce

 

 

XVI Międzynarodowy Turniej Judo – Zakopane 06.10.2012r.

Gunia Jagoda             I miejsce

 

 

XI Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości – Krosno 18.11.2012r.

Cieślik Kacper            V miejsce

Gunia Jagoda             I miejsce

Stodolak Paweł          I miejsce

 

Punktacja medalowa w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

Dziewczęta:

FU 12

MOSiR Jasło              I miejsce

Sokół Tuchów                        II miejsce

„Piętnastka” Krosno   III miejsce

Najlepszy technik – Gunia Jagoda – UKS „Piętnastka” Krosno

 

FU 14

„Piętnastka” Krosno   I miejsce

UKS –ASW Jasło      II miejsce

MOSiR Jasło              III miejsce

Najlepszy technik – Gajecka Marlena – UKS – ASW Jasło

 

FU 16

Mladost RelaxRimavska Sobota   I miejsce

MOSiR Jasło                                      II miejsce

SK Zemplin Michalovce                    III miejsce

Najlepszy technik – Kanatova Sophia – SVK/Mladost Rimavska Sobota

 

 

Chłopcy:

MU 12

Ippon Lwów              I miejsce

UKS ASW Jasło        II miejsce

„Piętnastka” Krosno   III miejsce

Najlepszy technik – Szołtysik Łukasz – UKS – Judo Tarnowskie Góry

 

MU 14

„Piętnastka” Krosno   I miejsce

MOSiR Jasło              II miejsce

MOSiR Stalowa Wola III miejsce

Najlepszy technik – Binek Jakub – UKS – Judo Tarnowskie Góry

 

MU 16

Ippon Lwów              I miejsce

CSS Gloria Arad        II miejsce

JC Użgorod                III miejsce

Najlepszy technik – Stodolak Paweł – UKS „Piętnastka” Krosno

 

W generalnej punktacji medalowej:

 

Miejsce

Klub

Ilość medali

Suma medali

Zł.

Sr.

Brąz.

  1.  

POL/UKS 15 KROSNO

8

3

5

16

  1.  

POL/UKS MOSIR JASŁO

8

3

4

15

  1.  

POL/UKS ASW JUDO JASŁO

5

3

4

12

  1.  

UKR/IPPON LVOV

4

1

 

5

  1.  

SVK/JUDO KAN KLUB BARDEJOV

3

 

5

8

  1.  

ROM/CSS GLORIA ARAD

2

2

1

5

  1.  

SVK/SK ZEMPLIN MICHALOVCE

2

1

4

7

  1.  

POL/MOSIR STALOWA WOLA

2

1

1

4

  1.  

UKR/JC UŻHOROD

2

1

1

4

  1.  

POL/UKS JUDO AHINSA TARNOWSKIE GÓRY

2

1

 

3

  1.  

SVK/MLADOST RIMAVSKA SOBOTA

1

4

 

5

  1.  

POL/UKJ MILLENIUM RZESZÓW

1

3

7

11

  1.  

POL/UKS SOKÓŁ TUCHÓW

1

2

1

4

  1.  

POL/ZKJ YAMABUSHI ZAKOPANE

1

1

1

3

  1.  

POL/UKS SPARTAKUS LUBLIN

1

 

1

2

  1.  

POL/KRAKOWSKIE CENTRUM JUDO

1

 

 

1

  1.  

POL/BŁĘKITNI TARNÓW

 

3

 

3

  1.  

SVK/TJ SLAVIA PU, PREŠOV

 

3

 

3

  1.  

POL/AKADEMIA  JUDO RZESZÓW

 

2

2

4

  1.  

POL/PKS KOLPING JAROSŁAW

 

1

3

4

  1.  

UKS SOKÓL TUCHÓW

 

1

 

1

  1.  

POL/UKS WOLANIA

 

 

2

2

 

Podkarpacki Międzynarodowy Turniej Judo – Rzeszów – 25.11.2012r.

 

Cieślik Kacper            III miejsce

Gunia Jagoda             I miejsce

Stodolak Paweł          I miejsce

 

W PUNKTACJI MEDALOWEJ CHŁOPCÓW – II MIEJSCE

W PUNKTACJI MEDALOWEJ DZIEWCZĄT – I MIEJSCE

 

VIII Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy Judo o Puchar Bł. Adolfa Kolpinga

Jarosław 01.12.2012r.

 

Cieślik Kacper            I miejsce

Gunia Jagoda             I miejsce

Stodolak Paweł          II miejsce

W PUNKTACJI MEDALOWEJ CHŁOPCÓW – III MIEJSCE

W PUNKTACJI MEDALOWEJ DZIEWCZĄT – III MIEJSCE

 

 

 

Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy Judo – Jasło 08.12.2012r.

 

Cieślik Kacper            II miejsce

Gunia Jagoda             I miejsce

Stodolak Paweł          I miejsce

 

W PUNKTACJI MEDALOWEJ CHŁOPCÓW – I MIEJSCE

W PUNKTACJI MEDALOWEJ DZIEWCZĄT – II MIEJSCE

 

                        Opracował:     Mirosław Nowicki