Drukuj

BARDZO UDANY FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMNAZJDY W NARCIARSTWIE BIEGOWYM

8 lutego na bardzo trudnej trasie "Pod Żukowem" w Ustianowej Górnej odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w narciarstwie biegowym. Na trzykilometrowej trasie, w temperaturze minus 7 stopni, przy podającym śniegu - bardzo dobre VI miejsce wywalczyła, a właściwie wybiegała reprezentacja dziewcząt w składzie: Katarzyna Janocha, Maria Frączek, Wiktoria Wiernasz, Natalia Zych, Paulina Wszołek i Paulina Urbanek.
Drużyna chłopców uplasowała się na VIII pozycji i biegała w składzie:  Miłosz Szurkiewicz, Marcel Czekański, Konrad Bogaczyk, Dominik Gazda, Piotr Józefowicz i Jakub Kędzierski.
Olbrzymim sukcesem jest VII m Katarzyny Janochy (w klasyfikacji indywidualnej), którą pokonały jedynie zawodniczki Narciarskiej Szkoły Sportowej z Ustrzyk Dolnych. O wysokim poziomie rywalizacji świadczy fakt, że wśród najlepszej piętnastki biegaczek aż 12 to zawodniczki z Ustrzyk Dolnych.
Tegoroczne wyniki reprezentacji w najtrudniejszej dyscyplinie w kalendarzu imprez sportowych są najlepszymi wynikami w historii gimnazjum. Gratulujemy.

Zobacz zdjęcia...