Drukuj

Zespół Eksperyment zdobywcą 4 medali

Dnia 13 kwietnia w Tyczynie odbyło się Grand Prix Polski Cheerleaders. W turnieju brało udział ponad 530 uczestników. Zjechały zespoły z całej Polski, a rywalizacja trwała przez 13 godzin. Zespół taneczny Eksperyment, działający przy Miejskim Zespole Szkół nr 4,  reprezentowany przez juniorki i seniorki, uplasował się aż 4 razy na podium. W kategorii Pom Dance Junior – zespół Eksperyment zajął II miejsce, w kategorii Cheer Dance Senior – zespół zdobył III miejsce. Zespoły reprezentowane były również przez duety. Duet Katarzyna Niżnik i Gabriela Niedziela startujące w kategorii duet Pom Dance Junior zakwalifikowały się do finału, w którym zajęły II miejsce. Duet seniorek, absolwentek naszej szkoły startujących w Cheer Dance, reprezentowany przez Zuzannę Gorzynik i Gabrielę Łopatkiewicz zajął III miejsce. Trenerem zespołu jest Beata Łopatkiewicz.