Drukuj

Sukcesy

LAUREACI i FINALIŚCI

Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:



język polski – 18 laureatów i 13 finalistów

historia – 9 laureatów i 10 finalistów

matematyka – 10 laureatów i 11 finalistów

fizyka – 8 laureatów i 11 finalistów

chemia – 11 laureatów i 15 finalistów

biologia – 12 laureatów i 9 finalistów

geografia – 5 laureatów i 4 finalistów

język angielski – 5 laureatów i 6 finalistów

informatyka – 1 laureat i 1 finalista

język niemiecki – 1 laureat i 2 finalistów

 

LAUREACI I FINALIŚCI KO

2017/2018

Aleksandra Rak 

*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Jastrzębska)

Szymon Tomkiewicz 

*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Kijowska)

Mateusz Kosztyła

*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Krzysztof Sawicki

*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Julia Sobiborowicz 

*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (p. Smyka)

Mateusz Pelczar

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  (p. Jastrzębska)

Szymon Tomkiewicz 

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Bereś)

Natalia Świtalska 

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (p. Koś)

Eliza Jędrzejewska 

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (p. Grzebieniowska)

Izabela Gorczyca 

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Rajs)

Weronika Staroń

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Rajs)

Magdalena Kijowska

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Malik)

Iga Sawaryn

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Malik)

2016/2017

Jakub Bęben:

*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Patryk Madejka:

*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (p. Elżbieta Witalis)

Jakub Jucha:

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Jakub Rejdych:

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Julia Cyntler:

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (p. Renata Grzebieniowska)

Szymon Tomkiewicz:

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Barbara Kijowska)

Michał Majda:

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Ewa Chodyniecka-Szarecka)

Bartłomiej Zajdel:

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Ewa Chodyniecka-Szarecka)

Ada Jureczko:

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej (p. Joanna Oryszczak)

 

2015/2016

Maciej Sołtys:

*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (p. Marcin Majerski )

Wojciech Deptuch:

*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Maksymilian Dendura:

*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Dominika Karnas:

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego (p. Elżbieta Witalis)

Magdalena Trznadel:

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Milena Kaczor:

*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

2014/2015

Anna Mędrek:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Aleksandra Stec:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Wojciech Kosztyła:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)

Patrycja Jedziniak:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Barbara Kijowska)

Piotr Sawicki:
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Beata Łopatkiewicz)
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

 

2013/2014

Bartosz Grzebeniowski:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Natalia Rak:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Zuzanna Musik:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

Magdalena Dziurzyńska:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Marcin Miczek:
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Arkadiusz Zajdel:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Ewa Chodyniecka - Szareckal)

Kamil Szczeszek:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Ewa Chodyniecka - Szarecka)
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)

Oscar Teeninga:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)

Emilia Rokitka:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Maciej Guzik)

Paulina Kulczak:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Ewa Chodyniecka-Szarecka)

Karol Piotrowski:
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego (p. Elżbieta Witalis)

 

2012/2013

Łukasz Mrozek:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Ewa Chodyniecka-Szarecka)

Maria Guzik:
*
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

Aleksandra Łukaszyk:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Aleksandra Czuba:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Wiktor Kazanecki:
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Mirosława Grabias)

Arkadiusz Zajdel:
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajgier)

Bartosz Leśniak:
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Ewa Chodyniecka-Szarecka)

 

2011/2012

Aleksandra Sobiborowicz:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Dorota Patrylak)

Łukasz Stępień:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)

Wojciech Wiśniowski:
*Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Beata Łopatkiewicz)

Magdalena Pająk:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Anna Smyka)

Magdalena Pasek:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Sara Kaliszuk:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Katarzyna Pucuła:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Maciej Boś :
*Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Maria Mika:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

 

2010/2011

Aleksandra Mędrek:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Aleksandra Sobiborowicz:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Katarzyna Czekaj:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Gabriela Łopatkiewicz:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Patrycja Bogacz:
*Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Matylda Dziedzic)

Magdalena Pająk:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Natalia Płaza:
*Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

 

 

2009/2010


Arkadiusz Stańczak:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

 

Bartłomiej Kolanko:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Barbara Kijowska)
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Weronika Kozioł:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

 

Patrycja Blania:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

 

Anna Pająk:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

 

Joanna Jasłowska:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Mirosława Grabias)

 

Aleksandra Sieniawska:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Ewa Bereś)

 

Gabriela Łopatkiewicz:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

 

Katarzyna Czekaj:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

 

Kacper Fara:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

 

Kamil Zimka:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Ewa Bereś)

 

 

2008/2009


Patrycja Blania:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

Bartłomiej Kolanko:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Barbara Kijowska)
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Teresa Topolska:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Karol Czernicki:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Aleksandra Sieniawska:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Ewa Bereś)

Mateusz Guzik:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Agata Przybyła)

Anna Pająk:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

Michalina Janiec:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Katarzyna Pasek:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Aleksandra Krochmal:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Anna Smyka)

2007/2008


Monika Jodłowska:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Joanna Bienia)

Joanna Hanus:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Mirosława Grabias)

Alex Węklar:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Ewa Bereś)

Remigiusz Krężałek:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Marcin Kostański:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Michał Gajda:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Kacper Łanda:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Katarzyna Kulon:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Bożena Kut - Szymańska)

Maciej Buczek:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Ewa Bereś)

Aleksander Pęk:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Szczepan Miczek:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Jakub Radkowski:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Karolina Czekańska:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Aleksandra Krochmal:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (p. Anna Smyka)

Natalia Wróbel:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)

2006/2007


Bartosz Bajger:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Barbara Kijowska)

Agnieszka Suchodolska:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

Konrad Korzeniowski:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Małgorzata Regulska:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

Mateusz Grochmal:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

Jakub Zwoliński:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

Natalia Marosz:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

Kacper Kaczmarczyk:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

Natalia Wróbel:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)

Kamil Garnczarski:
* Finalista Wojewódzkiego Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Kinga Malczyk:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

 

2005/2006


Jakub Irzyk:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Bartosz Godek:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Reneta Grzebieniowska)

Michał Karasiński:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Tomasz Rajs:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Hanna Jakubowicz:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Michał Bereś:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Magdalena Porzak:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Aleksandra Jaklik:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (p. Anna Smyka)

Bartosz Bajger
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Barbara Kijowska)

2004/2005


Tomasz Kaczmarczyk:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Jolanta Fara)

Jędrzej Pięta:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (p. Barbara Kijowska)

Michał Bereś:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Artur Janiszewski:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Łukasz Bieleń:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (p. Teresa Gabryel)

Tomasz Guzik
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (p. Wiesław Jastrzębski)

2003/2004


Krzysztof Wyderka:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Mirosława Grabias)

Jolanta Gajewska:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Renata Grzebieniowska)

Natalia Kusiak:
* Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (p. Dorota Rajs)

Jakub Porawski:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (p. Joanna Bienia)

Jędrzej Pięta:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (p. Włodzimierz Nabywaniec)

Marcin Kuraś:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (p. Marta Malik)

Arkadiusz Kuboszek:
* Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Maria Jastrzębska)

 

2001/2002


Paweł Januszewski:
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (p. Aurelia Bajger)
* Laureat Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego (p. Renata Grzebieniowska, p. Włodzimierz Nabywaniec)

Weronika Sokołowska:
* Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego (p. Katarzyna Kuffner, p. Włodzimierz Nabywaniec)

 

STYPENDYŚCI PREZYDENTA MIASTA KROSNA

Wrzesień 2014, rok szkolny 2013/2014

  • Paulina Kulczak
  • Paweł Muszyński
  • Anna Sas
  • Magdalena Trznadel

 

Wrzesień 2013, rok szkolny 2012/2013

  • Aleksandra Czuba
  • Maria Guzik
  • Aleksandra Łukaszyk
  • Łukasz Mrozek
  • Arkadiusz Zajdel

 

Wrzesień 2012, rok szkolny 2011/2012

  • Aleksandra Sobiborowicz
  • Katarzyna Pucuła
  • Sara Kaliszuk
  • Magdalena Pasek
  • Łukasz Stępień

 

Wrzesień 2011, rok szkolny 2010/2011

  • Patrycja Bogacz
  • Katarzyna Czekaj
  • Gabriela Łopatkiewicz
  • Aleksandra Mędrek
  • Aleksandra Sobiborowicz

 

Wrzesień 2010, rok szkolny 2009/2010

  • Arkadiusz Stańczak
  • Bartłomiej Kolanko
  • Weronika Kozioł
  • Anna Pająk
  • Gabriela Łopatkiewicz

 

Wrzesień 2009, rok szkolny 2008/2009

  • Patrycja Blania
  • Teresa Topolska
  • Michalina Janiec
  • Bartłomiej Kolanko
  • Karol Czernicki

 

Wrzesień 2008, rok szkolny 2007/2008

  • Monika Jodłowska
  • Michał Gajda
  • Marcin Kostański
  • Remigiusz Krężałek
  • Kacper Łanda

 


Wrzesień 2007, rok szkolny 2006/2007

  • Bartosz Bajger
  • Agnieszka Suchodolska
  • Konrad Korzeniowski
  • Remigiusz Krężałek

 


Wrzesień 2006, rok szkolny 2005/2006

  • Hanna Jakubowicz
  • Bartosz Godek
  • Tomasz Rajs
  • Jakub Irzyk
  • Michał Bereś

 


Wrzesień 2005, rok szkolny 2004/2005

  • Jędrzej Pięta
  • Tomasz Rajs
  • Jakub Guzik

 

Inne sukcesy



I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny  (2002)

I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny (2002)
I i V m. w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego (2002)

główne nagrody w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2007

I m. w konkursie Paszport Europejski (2002)

II m. (2002), I miejsce (2004), II m. (2007) w rejonowej oraz II m. (2005) w wojewódzkiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia

I m. w konkursie PTTK Co chciałbym pokazać rówieśnikom w mojej miejscowości (2007)

I m. w konkursie informatycznym Moja elektroniczna prezentacja (2003, 2004)

II m. w finale turnieju Razem w Europie (2003)

I m. w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Moja Ziemia – Mój Świat (2003)

finaliści - Wojewódzki Konkurs Ekologiczny Formy Ochrony Przyrody (2004, 2006, 2007)

finalista - Ogólnopolski Konkurs Literacki Przyroda – moja miłość (2004)

I i II m. w konkursie fotograficznym Prosto z Krosna (2005)

I m. (2005, 2006, 2007) w Wojewódzkim Konkursie Krajoznawczym Poznajemy Ojcowiznę, nagroda w Ogólnopolskim Finale Konkursu Poznajemy Ojcowiznę (2005)

nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta (2005)

wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Moje gniazdo (2003)

I m. w międzyszkolnym konkursie historycznym Wiek sukcesów – wiek zwycięstw (2005)

I m. (2005, 2006), III m. (2007) w konkursie historycznym Krosno – historia i współczesność

I, III m. w krośnieńskim konkursie Podniebne marzenia (2007)

III m. w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (2007)

II m. w konkursie literackim Książka na niepogodę (2004)

II m. w konkursie literackim Moje najwspanialsze święta (2004)

II i III m. w konkursie literackim Życie nie po to jest, by brać (2005)

I m. w Mikołajkowych spotkaniach z satyrą w kategorii małych form teatralnych (2004)

I i II m. w konkursie Festiwal Bajek w kategorii małych form teatralnych (2005)

II m. (2003), I i II m. oraz 3 wyróżnienia (2004), III m. oraz 2 wyróżnienia (2005), I m. (2006),

I m. (2007) w Konkursie Poezji Współczesnej Bronisławy Betlej

I m. (2003), II m. oraz 2 wyróżnienia (2004), III m. (2005) , I m. (2007) w konkursie recytatorskim Bez piątej klepki



NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW G4


III m (2006) IV m (2007) we współzawodnictwie sportowym Wojewódzkiego SZS

I m - corocznie we współzawodnictwie sportowym gimnazjów miasta Krosna od 2000 r.

III m w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Koszykówka przeciw narkotykom (2000)

10 m w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w koszykówce chłopców (2001)

5 m w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w szachach drużynowych (2007)

1 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców (2001)

2 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców (2006)

2 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym dziewcząt (2002)

2 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców (2004)

2 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku (2007)

3 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców ( 2002r.)

3 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców ( 2003r.)

3 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców ( 2000,2007)

4 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym dziewcząt ( 2001r.)

4 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców (2002r.)

4 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w siatkówce chłopców (2003,2006)

4 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców (2006)

4 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców (2004,2007)

4 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce dziewcząt (2004r.)

4 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców (2005r.)

5 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce dziewcząt (2005r.)

5 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców (2001r.)

5 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców (2003r.)

 5 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w szachach drużynowych (2006)

6 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA - 4 x 100 m chłopców (2003,2005,2006)

6 m w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA - 4 x 100 m dziewcząt (2007)

3 m w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce dziewcząt (2001,2002)

5 m w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich chłopców (2005)

6 m w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich dziewcząt (2005)

3 m w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców (2005)

3 m w Rejonowej Gimnazjadzie sztafet przełajowych dziewcząt (2003)

3 m w Rejonowej Gimnazjadzie w koszykówce dziewcząt (2003)

3 m w Rejonowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym dz. i chł. (2006,2007)

1 m w Otwartych Mistrzostwach Krosna w pływaniu w sztafecie (2007)

i wiele sukcesów indywidualnych uczniów w LA, pływaniu, szachach, judo, tenisie stołowym.