Drukuj

Pomoc dla Kociarni

Przed świętami w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na kociarnie OTOZ Animals Krosno. Zebraliśmy 210 PLN. Za te pieniądze zakupiliśmy karmę i żwirek dla kotów i przekazaliśmy kociarni przy ulicy Mikołaja Kopernika 47 na Białobrzegach. Postanowiliśmy osobiście zawieść zakupioną karmę. Spędziliśmy tam miło czas bawiąc się z kotami. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zapraszamy do wsparcia kociaków ;) 

Czytaj więcej...

Drukuj

Słodki Dzień dla WOŚP

W środę 10 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się słodki dzień. Ciasta zostały upieczone przez grono pedagogiczne naszego gimnazjum. Zebraliśmy aż 418 zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Całe przedsięwzięcie było zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i szkolne Koło Wolontariusza.

Czytaj więcej...

Drukuj

WOŚP

Szkolny Klub Wolontariusza wraz z krośnieńskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizują akcję "Zbieramy Drobniaki". Pieniążki zbieramy od 5 do 12 stycznia14 stycznia (w niedzielę) odbędzie się 26 Finał WOŚP. Orkiestrę, która w tym roku gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków, wspiera 15 wolontariuszy z naszego Klubu. Zachęcamy do wrzucania pieniążków do puszek wolontariuszy. W ciągu poprzednich 25 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN.

Drukuj

Góra Grosza

Informujemy że w dniach 27.11.2017-02.01.2018 r. w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy ma rzecz akcji "Góra Grosza". Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Szkoła, które zbierze najwięcej monet, otrzyma nagrodę. Liczymy na dużą ofiarność uczniów naszej szkoły.

Drukuj

Zbiórka zakrętek

27 listopada (poniedziałek) odbyła się zbiórka zakrętek. Zebrano ich łącznie 14700, a najwięcej zebrała klasa III c - 6 tysięcy. Następna zbiórka odbędzie się 18 grudnia.

Drukuj

Szlachetna Paczka

W dniach od 30  października do 6 grudnia będzie prowadzona zbiórka żywności, środków czystości oraz przyborów szkolnych dla rodzin biorących udział w projekcie SZLACHETNA PACZKA. Wszystkie te  rzeczy zostaną dostarczone przez wolontariuszy do rodzin w dniach 9-10 grudnia 2017. Dołącz i ty !