Drukuj

Złota Dziesiątka

Rok 2018

 
Krzysztof Sawicki (IIIe)

 
Mateusz Kosztyła (IIIe)

Aleksandra Rak (IIId)

Julia Sobiborowicz (IIId)

Magdalena Kijowska (IIIe)

Paulina Gromek (IIIb)

Weronika Staroń (IIIb)

Weronika Kołek (IIIc)

Wiktoria Wilk (IIIe)



Szymon Tomkiewicz (IIIe)

Rok 2017


Julia Cyntler: finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Indywidualnych Mistrzostwach w LA w pchnięciu kulą, III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej, IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w unihokeju dziewcząt; śr. ocen – 5,33; egzamin gimnazjalny – 90%, zachowanie wzorowe



Jakub Jucha: finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny” w latach 2014/15 i 2016/17 ; śr. ocen – 5,22; egzamin gimnazjalny – 97%, zachowanie wzorowe



Katarzyna Maj: II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku w latach 2015, 2016, 2017, stypendium „Semper in altum”, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,22; egzamin gimnazjalny – 96%, zachowanie wzorowe



Julia Urbanek: 3-krotne wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”, II miejsce w Powiatowym Krośnieńskim Konkursie Matematycznym 2015, III miejsce w Powiatowym Krośnieńskim Konkursie Matematycznym 2016; śr. ocen – 5,00; egzamin gimnazjalny – 95%, zachowanie wzorowe



Adriana Jureczko: finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej; śr. ocen – 5,06; egzamin gimnazjalny – 91%, zachowanie wzorowe.



Jakub Rejdych: laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego; śr. ocen – 5,06; egzamin gimnazjalny – 91%, zachowanie bardzo dobre

Jakub Bęben: laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Historycznym „Polska Andegawenów i Jagiellonów”, II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu; śr. ocen – 5,33; egzamin gimnazjalny – 98%, zachowanie wzorowe



Michał Majda: finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej; śr. ocen – 5,17; egzamin gimnazjalny – 92%, zachowanie wzorowe



Bartłomiej Zajdel: finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, III miejsce w VIII Powiatowym Krośnieńskim Konkursie Matematycznym, II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej chłopców; śr. ocen – 4,94; egzamin gimnazjalny – 94%, zachowanie wzorowe



Nikoleta Świerczek: X miejsce w Półfinale Olimpiady o Wielkich Polakach; śr. ocen – 5,56; egzamin gimnazjalny – 86%, zachowanie wzorowe

Rok 2016

Urszula Burchała

II miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca Cola Cup Dziewcząt, aktywna działalność na rzecz środowiska szkolnego; śr. ocen – 5,17; egzamin gimnazjalny – 76%, zachowanie wzorowe;


Oliwia Janiczek

finalistka III edycji Krośnieńskiego Turnieju Jednego Wiersza, aktywna działalność na rzecz środowiska szkolnego, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,33; egzamin gimnazjalny – 89,4%, zachowanie wzorowe;

Maciej Sołtys

laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego; śr. ocen – 4,55; egzamin gimnazjalny – 82%, zachowanie bardzo dobre

Dawid Wróbel

II miejsce w XIV Międzynarodowym Turnieju Judo, III miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,17; egzamin gimnazjalny – 94%, zachowanie wzorowe;

Maksymilian Dendura

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,11; egzamin gimnazjalny – 86,2%, zachowanie wzorowe;


Milena Kaczor

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, II m. w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w aerobiku, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,17; egzamin gimnazjalny – 81,8%, zachowanie wzorowe;


Dominika Karnas

finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego, I m. w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. J. i W. Grimmów, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,47; egzamin gimnazjalny – 87,4%, zachowanie wzorowe;


Magdalena Trznadel

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,11; egzamin gimnazjalny – 93%, zachowanie wzorowe


Wojciech Deptuch

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,22; egzamin gimnazjalny – 94%, zachowanie wzorowe

Karolina Kościółek

Krośnieński Mistrz Ortografii 2015, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,22; egzamin gimnazjalny – 97,2%, zachowanie wzorowe.

 

Rok 2015

Martyna Gładysz

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w lidze L.A., wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,4; egzamin gimnazjalny – 91%

 

Piotr Janusz

III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców 2012/2013, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,13; egzamin gimnazjalny – 88,6%

 

Wojciech Kosztyła

laureat wojewódzkiego konkursu chemicznego, finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego; śr. ocen – 5,2; egzamin gimnazjalny – 95,8%

 

Zofia Kosztyła

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w unihokeju, I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w indywidualnych biegach przełajowych, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,27; egzamin gimnazjalny – 88,2%

 

Anna Mędrek

laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,13; egzamin gimnazjalny – 91,4%

 

Gabriela Michałowska

I miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Bogactwo Natury Podkarpacia”, II miejsce w XIV Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Bogactwo Natury Podkarpacia”; śr. ocen – 5,33; egzamin gimnazjalny – 91,6%

 

Weronika Miszczak

udział w zawodach II stopnia X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,05; egzamin gimnazjalny – 86,6%

 

Marc Ruiz Trillo

wielokrotny udział w akcjach charytatywnych, duże zaangażowanie w życie szkoły; śr. ocen – 5,22; egzamin gimnazjalny – 88,8%

 

Piotr Sawicki

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu z j. ang., finalista Przedmiotowego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej; śr. ocen – 5,27; egzamin gimnazjalny – 93,4%

 


Aleksandra Stec

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, wielokrotny udział w akcjach charytatywnych; śr. ocen – 5,27; egzamin gimnazjalny – 94,6%

 

Rok 2014

Arkadiusz Zajdel
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego;, śr. ocen: 5,33; egzamin gimnazjalny: 92%

Kamil Szczeszek
laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego; śr. ocen: 5,11; egzamin gimnazjalny: 92, 5%

Bartosz Grzebieniowski
laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego; śr. ocen: 5,28; egzamin gimnazjalny: 86%

Natalia Rak
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego; śr. ocen: 5,17; egzamin gimnazjalny: 89%

Zuzanna Musik
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego; śr. ocen: 5,06; egzamin gimnazjalny: 94%

Marcin Miczek
finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego; śr. ocen: 5,22; egzamin gimnazjalny: 92,5%

Magdalena Dziurzyńska
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego; śr. ocen: 5,22; egzamin gimnazjalny: 88%

Paulina Kulczak
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego; śr. ocen: 5,33; egzamin gimnazjalny: 92%

Krystian Zajdel
duże zaangażowanie w życie szkoły, pełnienie funkcji przewodniczącego szkoły; śr. ocen: 5,11; egzamin gimnazjalny: 89,4%



Michał Ciebień
finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pangea”, III m. w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców, I m. w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców; śr. ocen: 5,22; egzamin gimnazjalny: 88%

Rok 2013


Zuzanna Bocheńska śr. ocen - 5,0; egzamin gimnazjalny - 83,6%; II miejsce w finale Wojewódzkim Gimnazjady w Areobiku


Michał Buda śr. ocen - 4,67; egzamin gimnazjalny 84,6%; laureat kokursu kuratoryjnego z historii


Aleksandra Czuba śr. ocen - 5,39; egzamin gimnazjalny - 87,4%; finalistka konkursu kuratoryjnego z chemii


Alicja Czuba śr. ocen - 5,39; egzamin gimnazjalny - 86,8%; I miejsce w kategorii klas drugich w XI Jasielskim Konkursie Matematycznym im. Hugona Steinhousa, I miejsce w Konkursie Matematycznym w ramach Szkoły Młodych Matematyków


Maria Guzik śr. ocen - 5,05; egzamin gimnazjalny 94,4%; finalistka konkursu kuratoryjnego z matematyki


Wiktor Kazanecki śr. ocen - 5,00; egzamin gimnazjalny 83,6%; finalista konkursu kuratoryjnego z języka polskiego


Bartosz Leśniak śr. ocen - 4,78; egzamin gimnazjalny 91,4%; finalista konkursu kuratoryjnego z fizyki


Aleksandra Łukaszyk śr. ocen - 5,17; egzamin gimnazjalny 86,6%; finalistka konkursu kuratoryjnego z chemii


Łukasz Mrozek śr. ocen - 5,33; egzamin gimnazjalny 95%; laureat konkursu kuratoryjnego z fizyki


Bartosz Zimka śr. ocen - 5,06; egzamin gimnazjalny 88%; III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców, IV miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce

Rok 2012



Aleksandra Sobiborowicz (IIIa) , śr. 5,44
punktów z egzaminu 99%
- dwukrotna laureatka z biologii, chemii, fizyki, finalistka z j.angielskiego



Bartosz Janusz (IIId) , śr. 5,11
punktów z egzaminu 90,2%
- dwukrotny finalista w koszykówce



Katarzyna Pucuła (III) , śr. 5,11
punktów z egzaminu 96,2%
- laureatka z j. polskiego

Łukasz Stępień (III) , śr. 5,28
punktów z egzaminu 98,8%
- laureat z matematyki



Maciej Boś (IIId) , śr. 5,28
punktów z egzaminu 90,5%
- finalista z fizyki



Maciej Kostański (IIId) , śr. 5,17
punktów z egzaminu 96,3%




Magdalena Pająk (IIId) , śr. 5,0
punktów z egzaminu 91,8%
- laureatka z j. angielskiego, finalistka z j. polskiego



Magdalena Pasek (IIId) , śr. 5,11
punktów z egzaminu 90,3%
- laureatka z historii



Michał Kijowski (IIIa) , śr. 5,17
punktów z egzaminu 93,5%
- 3 miejsce w finale siatkówki



Sara Kaliszuk (III) , śr. 5,39
punktów z egzaminu 96%
- laureatka z j. polskiego

Rok 2011

 

Karolina Depta (IIId) śr. 5,33
82 punkty z egzaminu



Natalia Płaza (IIId) , śr. 5,47
dwukrotna finalistka „Poznajmy ojcowiznę”
87 punktów z egzaminu

Patrycja Bogacz (IIId) , śr. 5,13
laureatka z j. angielskiego
79 punktów z egzaminu


Aleksandra Kosztyła (IIId) śr. 5,21
80 punktów z egzaminu


Katarzyna Czekaj (IIIa) , śr. 5,4
laureatka z biologii
92 punkty z egzaminu


Gabriela Łopatkiewicz(IIId), śr. 5,47
laureatka z biologii
87 punktów z egzaminu

Aleksandra Mędrek (IIIa), śr. 5,4
laureatka z matematyki i fizyki
98 punktów z egzaminu



Magdalena Kubit (IIIe), śr. 5,47
94 punktów z egzaminu

Kinga Janiszewska (IIIe), śr. 5,33
87 punktów z egzaminu



Oliwia Kafel (IIIb), śr. 5,21
78 punktów z egzaminu

Rok 2010

Joanna Jasłowska – kl. III d, średnia 5,29

Bartłomiej Kolanko – kl. III a, średnia 5,29


Anna Pająk– kl. III b,średnia 5,33

Joanna Filiczkowska – kl. III d,średnia 5,33

Arkadiusz Stańczak – kl. III b,średnia 5,13

Aleksandra Sieniawska – kl. III e,średnia 5,07

Weronika Kozioł – kl. III b,średnia 5,33


Kacper Fara – kl. III b,średnia 5,33


Piotr Barański – kl. III b,średnia 5,13


Aleksandra Kustra – kl. III c,średnia 5,5


Rok 2009

Aleksandra Krochmal śr. 5,67

Karol Czernicki śr. 5,47

Michalina Janiec śr. 5,47

Kamil Zajdel śr. 5,33

Katarzyna Pasek śr. 5,27

Kacper Bienia śr. 5,21

Kamil Roman śr. 5,20

Konstancja Widziszewska śr. 5,13

Mateusz Guzik śr. 4,93

Teresa Topolska śr. 4,80

 

Rok 2008


Maria Patrylak



Monika Jodłowska



Michał Gajda



Kacper Łanda



Joanna Hanus



Marcin Kostański



Remigiusz Krężałek



Szczepan Miczek



Alex Węklar



Aleksandra Guzik


Rok 2007


Bartosz Bajger
Średnia ocen: 5,64; wynik egzaminu gimnazjalnego: 97 pkt, laureat konkursu.


Jagoda Człąstkiewicz
Średnia ocen: 5,08; wynik egzaminu gimnazjalnego: 83 pkt.


Mateusz Grochmal
Średnia ocen: 5,31; wynik egzaminu gimnazjalnego: 91 pkt., finalista konkrsu.


Konrad Korzeniowski
Średnia ocen: 5,15; wynik egazminu gimnazjalnego: 94 pkt, laureat i finalista konkursów.


Kinga Malczyk
Średnia ocen: 5,21; wynik egzaminu gimnazjalnego: 89 pkt, finalistka konkursu.


Natalia Marosz
Średnia ocen 5,31; wynik egzaminu gimnazjalnego: 93 pkt, finalistka konkursu.


Szymon Patrylak
Średnia ocen: 5,14; wynik egzaminu gimnazjalnego: 93 pkt.


Małgorzata Regulska
Średnia ocen: 5,23; wynik egzaminu gimnazjalnego 95 pkt., finalistka konkursu.



Agnieszka Suchodolska
Średnia ocen: 5,31; wynik egzaminu gimnazjalnego: 95 pkt, laureatka i finalistka konkursów.


Jakub Zwoliński
Średnia ocen 5, 31; wynik egzaminu gimnazjalnego: 91 pkt, finalista konkursu.

 

Rok 2006


Bartosz Godek
Klasa: III e
Średnia: 5, 64, egz. gimn. : 91

Tomasz Rajs
Klasa: III a
Średnia: 5, 57, egz. gimn. : 95

Jakub Irzyk
Klasa: III c
Średnia: 5, 43, egz. gimn. : 91

Radosław Serek
Klasa: III c
Średnia: 5, 43, egz. gimn. : 87

Hanna Jakubowicz
Klasa: III b
Średnia: 5, 43, egz. gimn. : 97

Mateusz Gajewski
Klasa: III a
Średnia: 5, 36, egz. gimn. : 84

Karina Szmyd
Klasa: III b
Średnia: 5, 28, egz. gimn. : 91

Paweł Bolanowski
Klasa: III c
Średnia: 5, 21, egz. gimn. : 85

Michał Bereś
Klasa: III e
Średnia: 5, 14, egz. gimn. : 87

Joanna Chodak
Klasa: III a
Średnia: 5, 21, egz. gimn. : 77



Rok 2005

Mieszko Olesiak
Średnia: 5,43

Marcin Fogielman
Średnia: 5,36

Jędrzej Pięta
Średnia: 5,21

Piotr Słaby
Średnia:5,21

Tomasz Pawlicki
Średnia: 5.21

Grzegorz Łopatkiewicz
Średnia: 5,21

Kamila Buczek
Średnia: 5,21

Tomasz Kaczmarczyk
Średnia: 5,14

Izabela Kozioł
Średnia: 5,14

Łukasz Bieleń
Średnia: 5,07

Rok 2004

Joanna Gajewska
Klasa: III c
Średnia: 5, 57

Krzysztof Wyderka
Klasa: III e
Średnia: 5, 57

Natalia Nowicka
Klasa: III f
Średnia: 5, 50

Mateusz Cwynar
Klasa: III b
Średnia: 5, 43

Paweł Gębarowski
Klasa: III c
Średnia: 5, 43

Aneta Szajna
Klasa: III c
Średnia: 5, 29

Paweł Guzik
Klasa: III c
Średnia: 5, 21

Wojciech Kozioł
Klasa: III f
Średnia: 5, 21

Marcin Kuraś
Klasa: III f
Średnia: 5, 21

Natalia Kusiak
Klasa: III c
Średnia: 5, 14

Rok 2003


Małgorzata Wodzińska
Klasa: III C
Średnia: 5,77

Agnieszka Półchłopek
Klasa: III B
Średnia: 5,57

Martyna Gabryel
Klasa: III C
Średnia: 5,5

Paulina Staszewska
Klasa: III C
Średnia: 5,43

Piotr Gromek
Klasa: III B
Średnia: 5,43

Dagmara Krupa
Klasa: III D
Średnia: 5,29

Joanna Jagieła
Klasa: III E
Średnia: 5,21

Joanna Wojnar
Klasa: III B
Średnia: 5,14

Tomasz Gunia
Klasa: III F
Średnia: 5,07

Krzysztof Szerszeń
Klasa: III E
Średnia: 5,07

Rok 2002


Anna Błaszczyk
Klasa: III B
Średnia: 5,57

Tomasz Jakubowicz
Klasa: III A
Średnia: 5,5

Monika Latosińska
Klasa: III B
Średnia: 5,35

Agata Malik
Klasa: III B
Średnia: 5,35

Anna Paściak
Klasa: III F
Średnia: 5,31

Lucyna Piłat
Klasa: III C
Średnia: 5,29

Marzena Farbaniec
Klasa: III F
Średnia: 5,23

Paweł Januszewski
Klasa: III E
Średnia: 5,21

Kamila Bałaban
Klasa: III B
Średnia: 5,21

Adam Garnczarski
Klasa: III C
Średnia: 5,21